Pearl Sirius'tan 20 Ağustos 2019 Salı Burç Yorumu

Pearl Sirius'tan 20 Ağustos  2019 Salı Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, 20 Ağustos 2019 Salı günü birçoğunuz, esas olarak 00.09-02.09 saatleri arasında sürecek olan güzel bir şans takımyıldızı ile uyuyacaksınız. Tabii ki, temel olarak son zamanlarda oldukça iyi olanlar, ödüllendirilecek. Bu sebeple bu saatler arasında bol bol dua edin, dilek dileyin.


Koç (21 Mart-20 Nisan)

Sevgili Koç, iş rutininden, monoton ortamlardan dolayı kendini yorgun hissedeceksin. Yapabiliyorsan, yaşamına en azından biraz çeşitlilik getirmek için zaman ve enerji bulun. En sevdiğin sporu oynayabilir, yakın aile üyelerini ziyaret edebilir veya uzun zamandır devam eden hobilerini paylaşan arkadaşlarınla buluşabilirsin.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)

Sevgili Boğa, ailenden, akrabalarından ya da çevrenden bir kız çocuğuyla ya da genç bir kadınla temasa geçeceksin. Önemli hedeflerine ulaşmak için Salı gününü iyi değerlendir. Enerjin düşük olabilir. Bu nedenle kendini yalnız hissedebilirsin. Tamirat, tadilat için kötü bir zaman. Evine bir şeyler yaptırmak istiyorsan biraz bekle.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler, arkadaşlarının tavsiyelerini dinlemeyi reddedeceksin. Büyük olasılıkla kendi başına vereceğin kararın, işyerinde veya aşk hayatında hataları daha belirgin hale getirecek. Gereksiz satın alımlar yapmak iyi bir fikir değil. Akrabalarına karşı daha fazla ilgi gösterceksin. Güvensiz, kıskanç, temelsiz şüphelerin varsa veya uygunsuz bir suçlama yaparsan, ailenden birini yanlışlıkla rahatsız etme riskin var.

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, güncel olaylara ara vermek için zamanın olmayacak. Büyük olasılıkla, günün sınırsız telefon görüşmeleri, kişisel toplantılar ve seyahatlerle dolu olacak. Hem mesleki çalışman hem de aile meselelerin için fazladan çaba sarf etmen mümkün. Bu, özellikle yakınları yeni bir bölgeye taşınan, işlerini değiştiren, boşanmış veya çocuğunu doğuranlar için geçerli. Boş zaman en fazla birkaç saat sürecek ve oldukça sıkıcı olacak.

Aslan (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Sevgili Aslan, para ile iyi şanslar. Güneş ışığında şans vaat ediyor. Nakit açığın gizemli bir şekilde ortadan kalkabilir veya pahalı bir alım yapabilirsin. Kişilerarası meselelere gelince, Aslan sadece şansa dayanmamalı. Belirli biriyle romantizmi başlatmak isteyenler, duygularını alışılmadık ve benzersiz bir şekilde tanımalı ve ilan etmeli. Ailesiyle birlikte olan Aslanlar, samimi ilişkiler kurmalı.

Başak (24 Ağustos - 23 Eylül)

Sevgili Başak, bütçenin izin verdiğinden daha fazlasını harcamak veya kötü bir alışkanlık edinmek isteyebilirsin. Tamamen kendi kendini kontrol etme ve bu dürtülerden uzak durma, irade gücünü güçlendirecek ve bu günün etkilerini en aza indirmek için çalışacaksın. Mesleki konularda, belirli bir problem görünmüyor. Üst yönetimle iyi bir görüşme yapabilir ve ilerleme için kendini daha ulaşılabilir hale getirebilirsin.

Terazi (24 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi, kendine fazladan yarım saat uyuma için alarmı birkaç kez çalacak şekilde ayarla. Bu zamanı duygusal ve fiziksel olarak şarj etmek için kullan. Gün boyunca, düşünmen için zaman bırakmayan birkaç soruyu cevaplamak için acele edebilirsin. Arkadaşlarının, ailenin ve kendi başarılarını içtenlikle isteyen arkadaşlarından tavsiyelerini sormaktan çekinme. Akşam saatlerinde duş almak, sıcak bir banyonun keyfini çıkarmak veya havuzda zaman geçirmek iyi gelecek. Eğer vaktin varsa, yatmadan önce bir film veya TV programı izle.

Akrep (24 Ekim - 22 Kasım)

Sevgili Akrep, günün oldukça kolay geçecek. Biraz çalışma, işyerindeki pozisyonunu güçlendirebilir veya belirli bir kişinin dikkatini çekebilirsin. Araba sürerken dikkat et veya hızlı kullan. Biraz garip davranabilirsin. Eğlenceli vakit geçireceğin bir gün olacak.

Yay (23 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yay, kaba ve kötü niyetli bir kişi ile temasa geçme riski altında olabilirsin. Bir e-posta, mesaj veya telefon görüşmesi havanı bozabilir. Bu haberi veren kişinin sözlerini ve yaptıklarını görmezden gelmende yarar var. Her türlü maceradan kaçınmalısın. Birisi, örneğin zengin olma konusunda şüpheli bir seçenek sunarsa, bu fikre katılmaktan kaçın. Kalbine ve böbreklerine dikkat et.

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)

Sevgili Oğlak, kendini doğru zamanda doğru yerde olacak kadar şanslı bulacaksın. Günün iyi şansla dolu olacak. Olaylara içgüdüsel tepkilerini düşün ve akışa devam etmeye çalış. Sana çok fazla şans getirmeyecek tek şey paran. Paranı bir arkadaşının yatırım fikirlerine veya kumar oynamaya harcama. Akşam saatlerinde sana her zaman maddi danışmanlık veren kişiye dikkatini vermen gerekebilir. Onu sessizlikle dinle.

Kova (21 Ocak-18 Şubat)

Sevgili Kova, ılımlı bir şekilde çalışmalısın. Sabit bir hızda çalışabiliyorsanı ve çok uzun süre mola veremiyorsan günü fethedeceksiniz. Ayrıntılı bir plan yapmak ve bunu takip etmen çok yardımcı olacak. Sosyal ağlarda ve işle ilgili olmayan diğer web sitelerinde çok fazla zaman harcamaktan kaçınmalısın. Seninle bir yorum savaşı başlatmaya çalışacak kişiye yanıt verme ve senden daha az akıllı olanlar için çabalarını boşa harcama.

Balık (19 Şubat-20 Mart)

Sevgili Balık, kendi içine çekilme riski altındasın. Burada ve şimdide yaşamaya çalış. Bu, özellikle ciddi bir romantizme başlamayı ve oturmayı hayal eden Balıklar için geçerli. Bekar Balıklar, günlük rutininin herhangi bir saatinde yaşam ortağın olmak için ideal olarak uygun bir kişiyle tanışma ihtimalin var. Gereksiz sorular sormaktan kaçın ve var olmayan başarılarınla övünme.

 

20 Ağustos’ta doğan tüm okurlarımın doğum günü kutlu olsun. Sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER