Pearl Sirius’tan 21 Ağustos 2019 Çarşamba Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 21 Ağustos 2019 Çarşamba Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, 21 Ağustos 2019 Çarşamba günü Ay, Güneş, Venüs ve Mars'ın üç güzel takımyıldızı, canlılık ve refahınızı, sevgi ve evliliği, irade ve enerjik eyleminizi önemli ölçüde güçlendirecek ve bunun için minnettar olmalısınız. Çarşamba günü, aileyi geziye çıkarmaya, bazı arkadaşları ziyaret etmeye ya da evi yeniden dekore etmeye uygun. Daha fazla para kazanmak isteyenler, yeni bir iş bulabilirler.


Koç (21 Mart-20 Nisan)

Sevgili Koç, küçük şeyler için takıntılı olabilirsin. İnsanları, kıyafetleri, görünümleri veya sahip oldukları yeni bir teknolojik cihaz ile yargılamamalısın. Senden daha düşük sosyal statüde olanlarla konuşurken diplomasi egzersizi yapmalısın. Genel olarak ne kadar iyi işler yapabilirsen, o kadar iyi. Üstündeki birinden şükran alma şansın var. İşyerinde üst düzey kişilerden gelen pahalı hediyeler veya işinin genişlemesi mümkün.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)

Sevgili Boğa, muhtemelen birinin profesyonel yardımına ihtiyaç duyacaksın. Evdeki bir cihazın arızalanması veya araçla ilgili sorun yaşaman olası. Finansmanınla ilgili olarak banka hesap bakiyende küçük ama anlamlı bir büyüme öngörülmekte. Para beklenmedik bir yerden ya da sana yardım etmeyi asla beklemeyeceğin birinden hediye olarak gelecek. Meslektaşlarınla konuşurken ekstra dikkatli ol. Sözlerini dikkatlice seç.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler, morluk ve yaralanma olasılığı yaşayabilirsin. Mesleki ve ev içi meselelerle ilgilenirken özel dikkat gösterilmelisin. Spor yapmaktan ve egzersiz yapmaktan, iyi durumda olmayan bir araba sürmekten ve bahçedeki yorucu çalışmalardan kaçınman da yarar var. Aşık olan ama şimdiye kadar aşkı karşılıksız olan İkizler’e, şans yüzlerine gülecek. Uzun süreli ilişki yaşayan İkizler, ilişkilerine romantizm katmak isteyebilir.

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, baş dönmesi veya güçsüzlük hissetmen çok olası. Sindirim sisteminle ilgili bazı problemlerin de olabilir. Yukarıdakilerin tümü, izin almak ve yatmak için iyi bir neden. Gününün büyük bir kısmını kanepede kitap okuyarak geçirmekten keyif alabilirsin. Planlarında ilerlemek için güç bulanlar veya çalışmak zorunda olanlar, mümkün olduğunca makul bir hızda çalışmalı. Akşam saatlerinde lezzetli bir akşam yemeği yemek için restoran bakacaksın.

Aslan (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Sevgili Aslan, Çarşamba günü acil ilgini gerektiren acil konularla dolu olacak. Basit meseleler yüzünden huzurunu kaybetmen mümkün. Kontrol edemediğin bir şeyi kontrol etmeye çalışma. İçgüdülerine tamamen güvenmemelisin. Herhangi bir yanlış varsayım, kişisel işlerde veya mali durumunla ilgili sorunlara neden olma riskini taşır. Aldatıcı insanlardan herhangi bir şekilde kaçın. Ailesiyle birlikte olan Aslanlar, romantizmi daha sık hatırlamalı.

Başak (24 Ağustos - 23 Eylül)

Sevgili Başak, olumsuz haberlerin sürekli akışıyla kızacaksın. Büyük olasılıkla haberler, sık sık her türlü kavga ve kötü duruma giren yakın bir aile üyen veya arkadaşınla ilgili olabilir. Bu kişiye yardım etmek için acele etmeden önce kendine bak. İşin ve finansınla ilgili meseleleri halledeceksin. İstihdamının geleceğini belirleyebilecek acil bir konu ile karşılaşman mümkün. Hakarete geçmen ve geri alamayacağın bir şeyi söylemen kötü bir fikir.

Terazi (24 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi, dikkatsizce konuşan bir iş arkadaşınla bazı çatışmalarla karşılaşma ihtimalin var. İşe giderken veya eve dönerken komşunla anlaşmazlık olabilir. Günün olabildiğince kolay geçmesi için, olumsuz anların gitmesine izin ver ve hayatındaki iyi şeyler için minnettar ol. Evlilik yoluyla ailene yeni birinin ekleneceği, bir spontan satın alma veya bir yabancıdan alınan dokunaklı bir iltifatın haberi olabilir.

Akrep (24 Ekim - 22 Kasım)

Sevgili Akrep, genel olarak günün kolay, konforlu ve olumlu bir şekilde geçecek. Senin için önemli ev sorunlarını çözme konusunda kararlısın. Çalışmalarında meslektaşlarından veya müşterilerinden alacağın öneri veya önerilere dikkatli ol. Arkadaşlarınla buluşma, sosyal paylaşım, küçük alışverişler ve karşı cinsten çekici kişilerle flört edebilirsin. Eşi olan Akrepler için Çarşamba günü evliliklerinde biraz daha dikkat etmeleri gerekiyor.

Yay (23 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yay, tatil veya iş gezisi için seyahat etmeden önce eşyalarının ne kadar iyi paketlendiğini kontrol et. Belgelerinin düzenli olduğundan emin ol. Bu seyahatte birinin sana eşlik etme şansı varsa, eğlenceden gerçekten zevk alan birini seç. Seyahate çıkmayan Yay, bazı eğlence etkinliklerine katılabilir. Kendine zaman ayır ve iyiliğine bak. Güzel bir salonu ziyaret edebilir, kendine yeni kıyafetler satın alabilir veya şık bir aksesuarla görünümünü tazeleyebilirsin.

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)

Sevgili Oğlak, beklenmedik olayların yaşanması, bir sıkıntıya kapılıp sıkışman ve kendini ruhun iyiliğinden mahrum bırakman bu zorluğa katkıda bulunuyor. Öğleden sonra, sorunlar muhtemelen kendiliğinden kaybolacak. İşyerinde adaleti ve dengeyi sağlamak için belirli bir çaba göstermelisin. Patronlarının veya yöneticilerinin profesyonelliğini hafife almazsan, şu anki işine devam etmen gerektiğinin kesin bir işareti. Kişisel yaşamında radikal bir çıkış yapma.

Kova (21 Ocak-18 Şubat)

Sevgili Kova, yeni bir gelir kaynağın olacak. Fikrinin meyve vermesi için geçmesi gereken küçük bir zaman olabilir. Her durumda, birisine hassas bir soru sorarken veya hassas bir konuyu tartışırken, ele aldığın kişi üzerinde baskı uygulama. Akşam saatlerinde fiziksel sağlığınla ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsin. Vücudu en kısa sürede dengeye geri getirmen için rahatlatman gerekebilir. Egzersizini azaltmayı veya hatta spor yapmaktan kaçınmayı düşünebilirsin.

Balık (19 Şubat-20 Mart)

Sevgili Balık, unutulmaz bir duygu yelpazesi yaşayacaksın. Bu duyguların sebebi bir ziyaretle, uygun bir fiyatla yapabileceğin pahalı bir satın alım veya daha önce geri alınamaz bir şekilde kaybolduğuna inandığın objeleri bulmakla ortaya çıkma olasılığı yüksek. Bu örnekler, Çarşamba gününün armağanlarının daha büyük ölçekte değişiklik getirebileceğine dair işaretler göstermesi. İşlerin nasıl sonuçlandığına bakılmaksızın her şey çok hoş olacak. Kış mevsiminden önce bağışıklık sistemini güçlendirmek için diyetini değiştirmeye ve yeni adımlar atmaya başlamalısın.

21 Ağustos’ta doğan tüm okurlarımın doğum günü kutlu olsun. Sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER