Pearl Sirius’tan 22 Ağustos 2019 Perşembe Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 22 Ağustos 2019 Perşembe Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, 22 Ağustos 2019 Perşembe günü sabah çalışmak için mükemmel bir zaman, çünkü Ay, Satürn'le birlikte, daha sık ihtiyaç duyabileceğiniz Satürn'ün dayanıklılığıyla size sorumluluk ve vicdani bir tutum verecek. 
Perşembe günü, duygularınızı aileniz için önemli olan şeyleri inşa etme ve saklamaya odaklayın. Etrafınızdaki insanlarla ilişkilerinizi uyumlaştırmak için daha fazla enerji harcayın. Övgü veya iltifat almak için hiçbir şey yapmayın. Perşembe, eviniz için önemli olan finansal konuların gelişmesi için hayırlı bir gün olacak. Hatta bazılarınız bu planda şanslı olabilir. Sürprizler kendi iyiliğiniz için olacak, onlarda anlam aramayın ve sorgulamayın ya da şüphelenmeyin.
Koç (21 Mart-20 Nisan)
Sevgili Koç, romantik ilişkilerde gücünün kalmadığını hissedebilirsin. Birisinin ince ve samimi sohbetini özlüyor olabiliyorsun. Her şeyi sistematik ve özenle yaparsan çok iyi sonuçlar alacaksın. Bazı Koçlar, işte bitirmek istedikleri uzun süren bir projeyi tamamlayacak, bazıları da yeni bir işe başlayabilecek, ancak diğerleri ev yaşamları için başarılı bir şekilde alım yapabilecekler. 

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)
Sevgili Boğa, oldukça monoton bir gün olacak. Hem mesleki ilişkilerde hem de kişisel kaderinde öngörülen güçlü bir dinamik yok. Günün tek önemli olayı, bir sosyal ağ üzerinden tanıdığın bir arkadaştan veya tanıdıktan bir ziyaret olacak. İletişim seni bu sıkıntıdan kurtaracak en önemli çıkış olacak. İstersen kendine zaman ayırabileceğin bir gün.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Sevgili İkizler, önceden planladığın planları yok saymak zorunda kalabilirsin. Bunun nedeni büyük olasılıkla bir yöneticinin veya bir iş arkadaşının işten aniden ayrılmasından kaynaklanacak. Ya da aşk hayatındaki çalkantılardan kaynaklanacak. Gerekmedikçe bağımsız olma. Güvenebileceğinlere yaslan. Bir takım proje üzerinde çalışırken ya da uzman olduğun herhangi bir şeye katılarak iyi şanslar bulabilirsin. Kendilerinden veya görünümlerinden memnun hissetmeyenler diyete başlayabilir ve ılımlı bir egzersiz yapabilirler.

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeç, muhtemelen büyüme için büyük fırsatlar gördükten sonra bile kendi konfor bölgenin dışına çıkmak istemeyeceksin. İş ilişkilerinde veya kişisel ilişkilerde biraz başarılı olabilirsin. Bu küçük zaferler arasında sevdiklerin için bir hediye seçmen, en sevdiğin mağazada yeni kıyafetler bulabilmen veya geçmişinden birisiyle tekrar bir araya gelmen şansın olabilir.

Aslan (23 Temmuz - 23 Ağustos)
Sevgili Aslan, kendini kronik problemlerden kurtarma fırsatına sahip olacaksın. Arızalı bir cihazı, yenisi ile indirimli olarak değiştirmek mümkün olma ihtimali var. İşte şansın yaver olacak. Her zamanki rolünün dışında çalışmaktan çekinme ve devam etmeyen bir iş arkadaşının takım için bıraktığı ödülleri alma. Serbest çalışanlar ekipmanlarını veya çalışma alanlarını yükseltmekten korkmamalı. Her şey harekete geçirilmeli, hem ticari hem de kişisel deneyimler iyi sonuçlanacak.

Başak (24 Ağustos - 23 Eylül)
Sevgili Başak, yaşamlarındaki bazı çözülmemiş problemleri yüzeysel olarak tedavi etmek isteyebilir. Büyük olasılıkla, akşam geç saatlere kadar süren yaptığın her şeyde iyi bir servete sahip olacaksın. İçgüdülerine güvenmekte özgürsün, ama bu dürtüler sağduyulu ve mantığa karşı gelmiyorsa güvenmelisin. Akşam saatlerinde duyularının sana ne söylediğine bak. Aşkı arayanlar, çevresine iyi bakmalı.

Terazi (24 Eylül - 23 Ekim)
Sevgili Terazi, karamsarlığının gününü etkilemesini önlemek için, kötü ruh halinden olabildiğince çabuk kurtulmaya çalış. Geçmiş zaferlerini düşün, fikirlerinin değerli olduğunu hatırlat. Gerekirse hayatındaki tamamen güvendiğin insanlardan biraz destek ve yardım iste. Vücudunun fiziksel hislerine özel dikkat göstermeye dikkat etmelisin. İyi bir kitap okumak ya da çay içmek gibi rahatlatıcı aktivitelerle kendini şımart.

Akrep (24 Ekim - 22 Kasım)
Sevgili Akrep, şu anki meselelerinde herhangi bir aksama beklememelisin. Sonunda sana yardımcı olacak güvenilir bir müttefikin olması koşuluyla en zaman alan projeyi bile alabilirsin. Pazarlık yapmak, sözleşmeleri imzalamak ve ayrıca gayrimenkul alım satımı yapmak için iyi bir gün. Hasta Akrepler, uzun süredir devam eden bir hastalıktan kurtulabilir. Para harcarken dikkatli ol.

Yay (23 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yay, bir süredir başlamak istediğin hobilerin var ve şimdiden daha iyi bir zaman yok, özellikle sana bir gelir getirecekse hemen başlayabilirsin. Şansın çok yüksek. Mükemmel haberler alma şansın var. Genel olarak günün gecesi yüzünde bir gülümsemeyle seni bırakması gerekir, ancak sağlığın risk altında. Hastalanmamak için yeterince dinlen ve vücudunu sağlıklı yemekler ile besleyerek önlem al.

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)
Sevgili Oğlak, kendini sürekli bir yabancı gibi hissedebilirsin. Bu, gezegenlerin olumsuz bir şekilde hizalanmasından kaynaklanmakta. Konuşma yapmak, patronlarınla önemli bir toplantıya katılmak ya da büyük yaşam değişiklikleri yapmak gibi görkemli bir etkinliğe katılman gerekiyorsa, onları başka bir gün için ertele. Detaylara titizlikle dikkat etmeyi gerektiren konulara ayırmak çok önemli bir gün. Dosyalarını düzenlemek ya da evini karmakarışık hurda çekmecelerini temizlemek için iyi bir zaman.

Kova (21 Ocak-18 Şubat)
Sevgili Kova, sözlerin aşırı derecede rezerve edilecek. Bu, iç dünyana çekilmen ya da sessizleşmen anlamına gelmiyor. Sadece iş yaşamında herhangi bir soruna neden olmamalı. Aksine kelimelerini dikkatlice seçmek, bazı etkileyici sonuçlar elde etmene yardımcı olacak. Perşembe günü için planlanan her şey, artan konsantrasyonun nedeniyle iyi gidecek. Akşam saatlerinde sevdiklerine bakmalısın. Yakın bir arkadaşını destekleyeci kelimeleri bul veya hasta bir akrabanı ziyaret etmek için zaman ayır.

Balık (19 Şubat-20 Mart)
Sevgili Balık, oldukça monoton bir gün olacak. Seni olabildiğince rahatsız etmesine izin verme. Gününü daha canlı ve dinamik hale getirmenin yollarını düşünmek daha iyi olacak. Sanat yapmak için zaman ayır, en sevdiğin sporu yap ya da en sevdiğin hobi üzerinde çalış. Biriyle çok yakınlaşmamalısın, çünkü sana ilerleyen günlerde sıkıntı yaratabilir.

22 Ağustos’ta doğan tüm okurlarımın doğum günü kutlu olsun. Sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER