Pearl Sirius’tan 22 Temmuz 2019 Pazartesi Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 22 Temmuz 2019 Pazartesi Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, 22 Temmuz 2019 Pazartesi günü pek çoğunuz için bir yaz tatilinin başlangıcı olacak. Farklı şehir ve ülkelerden insanlarla seyahat etmek ve onlarla iletişim kurmak için iyi bir gün olacak. Bazılarınız için bu tür bir gezinin nedeni, sorun veya sorunları çözmek olabilir. Pazartesi, samimi ve sevgi dolu ilişkinizin gelişmesini destekleyecek.

Koç (21 Mart-20 Nisan)
Sevgili Koç, önümüzdeki dört hafta içinde daha mutlu olacaksın. Çünkü odak noktan eğlence olacak. Dışarı çıkıp iyi vakit geçirmek için güçlü bir enerjiye sahip olacaksın. Spor etkinlikleri, sanat, tiyatro ve çocuklarla eğlenceli etkinliklerin tadını çıkar.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)
Sevgili Boğa, evinde artan aktivite ve kaos nedeniyle, önümüzdeki dört hafta içinde daha çok ev ve aile odaklı olacaksın. Evde dinlenmek için her fırsattan yararlan ve mümkünse mahremiyetin tadını çıkar. Bir ebeveynle sürekli bir şeyler yapma olasılığın yüksek.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Sevgili İkizler, kısa yolculuklar, görevler, kardeşler ve akrabalarla yapılan konuşmaların yanı sıra artan okuma ve yazma dolu yoğun bir program nedeniyle önümüzdeki dört hafta içinde günlerinin hızı artacak. Evet, çok meşgul olacaksın. Ayrıca ikna edici olacaksın. 

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeç, mali konular önümüzdeki dört hafta içinde ana odak noktan olacak. Kazancını artırmanın yollarını görebilirsin; ayrıca büyük satın alımları da düşünebilirsin. Ayrıca bir şeyi onararak ve temizleyerek eşyalarının bakımını yapabilirsin.

Aslan (23 Temmuz - 23 Ağustos)
Sevgili Aslan, önümüzdeki dört hafta boyunca, Güneş şansını yılın geri kalanında artaracak şekilde burcunda olacak. Kendini enerji dolu hissedeceksin. İnsanları ve senin için uygun koşulları etkilediğini fark edeceksin. Bu zamanı iyi değerlendirmelisin.

Başak (24 Ağustos - 23 Eylül)
Sevgili Başak, doğum günün kapıda. Bu da, kişisel senenin sona ereceği anlamına geliyor. Gelecek dört haftayı, yeni yılın için ne istediğini düşünerek kullan. Hedeflerini belirle, çünkü hedeflere odaklanmana ve daha net kararlar almana yardımcı olacak.

Terazi (24 Eylül - 23 Ekim)
Sevgili Terazi, tüm davetleri kabul et çünkü önümüzdeki dört hafta içinde popüler olacaksın. Başkalarıyla arkadaşlıklarının yanı sıra kulüp, grup ve organizasyonlarla daha fazla etkileşimin tadını çıkar. Bir gruba katılabilirsin. Bir sporda fiziksel olarak rekabetçi olabilirsin.

Akrep (24 Ekim - 22 Kasım)
Sevgili Akrep, önümüzdeki dört hafta boyunca, Güneş burcunun en üstünde ve bu yıl meydana gelen tek zaman. Sembolik olarak, bu seni ilgi odağı yapar ve insanlar özel bir şey yapmasan bile yeteneklerinden etkilenir. 

Yay (23 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yay, gelecek dört hafta içinde seyahat etmek için her fırsatı yakala. Çünkü yapmak istediğin bu. Manzara değişikliğine ihtiyacın var. Bilgini genişletmek istediğin için ders almanın da tadını çıkaracaksın. Bavulunu hazırla, kapında seyahatler var.

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)
Sevgili Oğlak, paylaşılan mallar, vergiler, miraslar, mülkler ve irade artı sigortalarla ilgili konular önümüzdeki dört hafta içinde ana odak noktan olacak. Bunu bazı uçlarını birleştirmek için bir fırsat olarak düşün. Eşinle veya partnerinle romantik ilişkilere hazır ol.

Kova (21 Ocak-18 Şubat)
Sevgili Kova, ihtiyacın olduğu için önümüzdeki dört hafta içinde daha fazla dinlenmeye ve daha fazla uyumaya çalış. Bu arada, ortaklıklara odaklanman daha anlamlı olacak. Çünkü ilişkideki rolünü nesnel olarak görme şansın olacak. Sabrın bir erdem olduğunu unutma.

Balık (19 Şubat-20 Mart)
Sevgili Balık, önümüzdeki dört hafta içinde çok çalışmak istiyorsun. Hayatını daha iyi idare edebilmen için bir şeyler yapma tarzını gözlemleyeceksin. Bu harika bir amaç. Hepimiz hayatımızı daha iyi yönetmeliyiz.

22 Temmuz’da, doğan tüm okurlarımın doğum günü kutlu olsun. Sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER