Pearl Sirius’tan 23 Ağustos 2019 Cuma Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 23 Ağustos 2019 Cuma Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, 23 Ağustos 2019 Cuma günü Güneş, Başak burcuna girecek, bu yüzden Başak doğumlular önümüzdeki 30 gün içinde doğum gününü kutlayacaklar. Tebrikler! Diğer 11 Zodyak burcu, belki de Başak burcunun olumlu özelliklerini düşünebilir: temizliği, doğruluğu, çalışkanlığı ve kemer sıkmayı. Ve bu sloganı yürekten öğrenebilirsin: Zaman zaman bir şeyleri kurtarırsan, ihtiyacın olan her zaman olacak.

Koç (21 Mart-20 Nisan)
Sevgili Koç, temel önceliklerine odaklanma ve verimsiz faaliyetlerin yoluna girmesine izin verme. Olumlu kalırsan ve hayallerini düşün. Çünkü evrenin bize yaşamdan istediklerimizi vermenin bir yolu vardır. Kişisel geleneklere veya inançlara bağlı kal.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)
Sevgili Boğa, birinin sorumluluğunda olması gereken bir durum var. Liderlik becerilerini ve organizasyonunu göstermek için bu harika bir fırsat. Bu rolü dikkatsizce üstlenme çünkü yol açabileceği fırsatlara açılan kapılar nedeniyle ciddiye almalısın. Kişisel yaşamında, faaliyetlerden uzak durma.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Sevgili İkizler, özellikle yakın zamanda kendini rahatlığa dayalı küçük kararlar alırken buldun. Konforunun dışına çıkma arzun var, ancak kendine meydan okumalı ve tereddüt edebileceğin yeni bir teklif veya rol üstlenmelisin. Unutma büyüme değişimden gelir.

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeç, özellikle başkalarının kalbini kazanma, bağlantılar ve arkadaşlıklar kurma konusunda yeteneklisin. İnsanları yeni bir bağlantı veya arkadaşlık kurmak veya belki bir uzlaşma oluşturmak için okuma becerilerini kullan. Pozitiflik ve rahatlık için evinde zaman geçir.

Aslan (23 Temmuz - 23 Ağustos)
Sevgili Aslan, senin için genel olarak olumlu ve ilham verici bir gün olacak. Seninle başkası arasındaki küçük farkların ruh halini düşürmesine izin verme. İfadene dikkat et. Sesini yükseltmekten kaçın ve nezaketin başkalarına verebileceğin en önemli şey olduğunu unutma.

Başak (24 Ağustos - 23 Eylül)
Sevgili Başak, şans senden yana. Bu yüzden günün getirebilecekleri konusunda iyimser ol. Hayatındaki bir şeyleri özleyeceğin küçük detaylar için minnettar ol. Onları göz ardı etmek yerine gün boyunca küçük bir parça şans fark ederek aklını kullanabilirsin. Çünkü bunlar fark edilmeye değer ve önemli.

Terazi (24 Eylül - 23 Ekim)
Sevgili Terazi, zihinsel sağlığına yararı olmayan ya da sadece senin için önemli olmayan tartışmalardan uzak durmak önemli. Kendi yaşamında veya sana yakın olan kişiler arasında ortaya çıkan bir durumda tarafsızlığını koru. Yaşamındaki olumsuzlukları engellediğinde daha mutlu bir birey olursun.

Akrep (24 Ekim - 22 Kasım)
Sevgili Akrep, memnun olmadığın bir hayatın var. Bu senin profesyonel yaşamın, aile yaşamın veya aşk yaşamın olabilir. Sorunun derinliklerine bak, işlerin neden beklediğin gibi gitmediğinin nedenini öğren. Bunun, yaşamının aşamasında olacağını umduğun yer olmadığı için olabilir. Nasıl başarılı olabileceğine dair adımlarını atmaya başla.

Yay (23 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yay, ne yazık ki herkes istediğimiz kadar güvenilir değil. Mükemmel bir dünya değil. Bu nedenle kişisel bilgilerini menfaatine sahip olmayan biriyle paylaşmadan önce dikkatli ol. Herkese güvenemezsin, ama kimi bildiğini ve emin olamadığın kimsenin bildiğinden emin olduğundan emin olabilirsin.

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)
Sevgili Oğlak, bir süredir üzerinde çalıştığın bir hedef hayatına girmeye başlıyor. Sadece bitiş çizgisine ulaşmak ve bazen belirli bir olayın bir dezavantaj olduğunu düşünsen bile oraya ulaşmak için çalışmaya devam et. En büyük zayıflıklarımız bizim en büyük güçlü yanlarımıza dönüşebilir. Sınırlama yok.

Kova (21 Ocak-18 Şubat)
Sevgili Kova, hayatında pozitifliği yaratıyorsun. Kendinden emin ve mutlu hissettiğin bir zamanı düşün ve kendini her çıkmazda hissettiğinde bunu hatırla. Yakın arkadaşlarını yakın tut, çünkü destek sistemin duygusal refahın için hayatının önemli bir parçası.

Balık (19 Şubat-20 Mart)
Sevgili Balık, sen bir plan yapmayı seven birisin. Bir plana sahip olmak önemli ve özellikle bir yedekleme planına sahip olmak daha da önemli. Eşit derecede önemli olan bir başka şey, esnek olma yeteneğin. Plana bağlı kalmanın ve sonucu tahmin etmenin rahatlığı var. Planını değiştirmek için uyarlamayı öğren.

23 Ağustos’ta doğan tüm okurlarımın doğum günü kutlu olsun. Sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER