Pearl Sirius’tan 23 Temmuz 2019 Salı Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 23 Temmuz 2019 Salı Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, 23 Temmuz 2019 Salı günü dikkatiniz özellikle çocuklara veya aile üyelerine odaklama eğiliminde olacak. Planlarınızdaki sürprizler veya karışıklık olası değil. Beklenmedik bir şekilde şansınız artacak. Sağlığınız veya bir akrabanızın sağlığı, özellikle şu anda bir tedavi görüyorsanız veya kronik bir hastalığınız varsa sorun yaratabilir.

Koç (21 Mart-20 Nisan)
Sevgili Koç, sabah sahip olduğun olumlu hislerin gün boyunca süreceğini ve patronlar, ebeveynler, öğretmenler, üst düzey kişiler ya da polis ilgili daha sonra ortaya çıkabilecek zorlukların üstesinden geleceksin. Bu zorluklar sadece ego savaşlarında kaynaklanacak.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)
Sevgili Boğa, seyahat planların heyecan verici görünüyor. Aynı şekilde yüksek öğrenim, yayıncılık, medya, tıp ve hukuk ile ilgili konular da ümit verici görünüyor. Ancak günün ilerleyen saatlerinde iktidar, özellikle politika, din ve ırkla ilgili konularda yorum yapma.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Sevgili İkizler, başkalarıyla müzakereler ve ortaklarla ve yakın arkadaşlarla etkileşimler çok olumlu olacak. Ancak günün ileriki saatlerinde, paylaşılan mülk, miras ve sigorta konularında güç mücadeleleri ortaya çıkabilir. Bunlarla baş etmek için maharetli araçlar kullan.

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeç, işte işlerin nasıl gelişeceği konusunda cesaretin var. Grup çalışmaları olumlu. İşle ilgili seyahatiniz olabilir. Ortaklar ve yakın arkadaşlarla zorluklar günün ilerleyen saatlerinde ortaya çıkabilir.

Aslan (23 Temmuz - 23 Ağustos)
Sevgili Aslan, özellikle tatilde olanlar veya dinlenenler için iyi bir gün. Sabah çocuklarla yapılan etkinlikler olumlu ve faydalı olacak. Ancak günün ilerleyen saatlerinde, özellikle yabancı ülkeler ve diğer kültürlerle ilgili olarak, iş konusunda zorluklar ortaya çıkabilir.

Başak (24 Ağustos - 23 Eylül)
Sevgili Başak, sabah saatlerinde paylaşılan mülkleri tartışmak için iyi bir zaman çünkü sözlerin gül gibi kokacak. Ancak günün ilerleyen saatlerinde, eşinle veya çocuklarınla ilgilenirken zorluk yaşayabilirsin. Sosyal durumlar bile sıkışık bir oyun haline gelebilir. İyi şanslar.

Terazi (24 Eylül - 23 Ekim)
Sevgili Terazi, sabah olumlu şeyler yaşayacaksın, başkalarıyla konuşman iyimser olacak. Evde bir ebeveyninle ilgili sorunların seni üzmesine izin verme. Hayal kırıklıklarını bir kenara bırakıp, günün geri kalanında gülümsemeye devam et.

Akrep (24 Ekim - 22 Kasım)
Sevgili Akrep, sağlığın çok güçlü, bu yüzden işini, enerji ve motivasyonla ele alacaksın. Bu olumlu tutumu korumak için elinden geleni yap; günün ilerleyen saatlerinde, belki de kardeşler, komşular veya akrabalarınla sohbet edebilirsin.

Yay (23 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yay, iyi bir gün. Tatillerin, sanatın, çocuklarla eğlenceli aktivitelerin, sosyal kaçışların tadını çıkarabilirsin. Sahip olduğun bir şeyle ilgili bazı finansal problemler veya tartışmalar olabilir. Bu dikkat dağıtıcı şeyleri olumlu bir şekilde ele alabilirsin.

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)
Sevgili Oğlak, aile ilişkilerin sabah saatlerinde olumlu olacak. Ailenle bir araya geldiğinde ya da kahvaltı zamanı eğlenceli olacak. Günün geri kalan saatlerinde kritik ya da sempatik olmayan otoritelerle karşılaştığında olumlu tavır sergilemeye devam et.

Kova (21 Ocak-18 Şubat)
Sevgili Kova, güne mutlu hissederek başlıyorsun. Barış ve mutluluk yaşanacak. Aynı zamanda iş için de iyi bir gün. Ancak günün ilerleyen saatlerinde edepsizlik, eleştiri veya olumsuz düşünce ile karşılaşabilirsin. Bunun seni üzmesine izin verme. Olumlu insanlarla takıl.

Balık (19 Şubat-20 Mart)
Sevgili Balık, finansmanın olumlu görünüyor. Gelirini yükseltebilir veya zam alabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde, bir arkadaşınla veya bir grubun bir üyesiyle anlaşmada küçük sorunlar yaşayabilirsin. Bunun olmasına izin verme.

23 Temmuz’da, doğan tüm okurlarımın doğum günü kutlu olsun. Sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER