Pearl Sirius’tan 25 Temmuz 2019 Perşembe Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 25 Temmuz 2019 Perşembe Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, 25 Temmuz 2019 Perşembe günü Ay Boğa burcunda ve önümüzdeki iki gün ve bir buçuk ay içinde, bir kez daha sizi zevkle şımartacak. Yiyecek, içecek, sanat, kültür ya da gerçek aşkı tattıracak. Merkür, Venüs'ten de etkilenecek ve bu kişiliğinizde hissettirecek. Nispeten neşeli, sempatik, arkadaş canlısı ve misafirperver olacaksınız. Perşembe günü iyi etkinliklerden bazıları, yazışmalarınızla, günlük ihtiyaçlarınızla ilgili finansal konular ve hayatınızdaki yeni insanlarla ilgili olacak.


Koç (21 Mart-20 Nisan)

Sevgili Koç, sosyal etkinlikleri, eğlenceli buluşma, arkadaşlarını, sanat eserlerini ve çocuklarla eğlenceli aktiviteleri keşfetmek için harika bir gün. Önümüzdeki birkaç gün içinde para beklemek veya harcamaları planlamak mümkün.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)

Sevgili Boğa, evde tadilat yapmak ya da yaşamak istediğin yerlerde yaşadığın projeleri ele almak için çok fazla enerjin var. Bir aile tartışman varsa enerjik olacaksın. Banka, vergi veya yasal kurumu ziyaret etmek için uygun olacak.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler, senin için hareketli bir gün olacak. Çok koşturacaksın ve çok şey başaracaksın. Başkaları ile iletişimin ikna edici olacak. Hayatına yeni insanlar alabilirsin. Gençler ile ilgili olaylar elverişli olacak. Ailedeki konuşmalar hafta sonuna kadar önemli olayları planlamayı amaçlayacak.

Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, iş ve ticaret için güçlü bir gün. Çünkü ne yaparsan yap, güvenle yapacaksın. Dahası önceden planlama yapabilme yeteneğin var. Özellikle potansiyel karlar ve servet ile ilgili olarak planlama yamalısın. Bol bol dilek tut.

Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)

Sevgili Aslan, Mars burcunda şanslı Jüpiter ile dans ediyor. Uğraştığın hemen hemen her etkinlik için iyi bir haber. Şanslı bir geçiş dönemi. Çünkü şansın artıracak. Geçmişinden insanlarla ilgili bir sürpriz yaşayacaksın. Toplantı ve ziyaretler için iyi bir gün.

Başak (24 Ağustos-22 Eylül)

Sevgili Başak, akrabaların veya arkadaşlarınla buluşacaksın. Aileni ilgilendiren haberler alacaksın. Olaylar veya kararlar kısa bir eylem süresine sahip olacak. Başka bir şehir, banka, vergi veya yasal kurumu ziyaret etmek için iyi bir gün olacak.

Terazi (23 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi, arkadaşlarını söyleyeceğin her şeyle hayran bırakacaksın Pozitif enerjin nedeniyle başkalarıyla başa çıkmakta özellikle usta olacaksın. Aile içindeki çatışmalar, yerleşimin dışındaki kişi veya olaylardan kaynaklanacak.

Akrep (24 Ekim-22 Kasım)

Sevgili Akrep, patronlar, ebeveynler, öğretmenler, üst düzey kişiler ve polis hakkında harika bir izlenim bırakıyorsun. Aslında bu bir zam istemek veya birisinden övgü almak için iyi bir gün. İnsanlar dinamik, hevesli ve istediklerinin peşinden gittiğini görüyorlar. Her zamanki gibi çekicisin.

Yay (23 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yay, ilginç haberler veya olaylar yaşadığın kentin dışına çıkacak. Önümüzdeki birkaç gün içinde para veya harcamalarını planlaman mümkün. Geçmişinden insanlarla ilgili bir sürpriz yaşayacaksın. Toplantı ve ziyaretler için uygun bir gün olacak.

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)

Sevgili Oğlak, miras alma, paylaşılan mal veya sigorta konularında ihtilaflarda en iyi menfaatlerini savunman için mükemmel bir gün. Kendin için hatta başkası için ayakta durmakta hiç zorlanmayacaksın. Kendine güven dolu olacaksın.

Kova (21 Ocak-18 Şubat)

Sevgili Kova, süper pozitif ve hevesli birini çekebilirsin. Coşku bulaşıcı olduğundan bu, bir şey yapma konusundaki ilgini de artırabilir. Hayatında yeni insanlar ortaya çıkabilir. Gençler ile ilgili olaylara elverişli olacak. Ailenle hafta sonuna kadar önemli olayları planlayabilirsin.

Balık (19 Şubat-20 Mart)

Sevgili Balık, işte muazzam bir enerji elde edeceksin, çünkü enerjin, iyimserliğin, güvenin ve motivasyonun var. Normalden iki kat daha fazla çalışabileceğini ve her şeyi yapabileceğini hissedeceksin. Seyahat etmek için uygun bir gün olacak. Mali işlerin sana fayda sağlayacak.

25 Temmuz’da doğan tüm okurlarımızın da doğum günü kutlu olsun. Hepimiz için sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER