Pearl Sirius’tan 26 Ağustos 2019 Pazartesi Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 26 Ağustos 2019 Pazartesi Burç Yorumu

Başak'taki Venüs, Pazartesi günü Uranüs'e güveniyor ve siz farklı bir şey havasındasınız. Özel bir şey! Kalbin garip ve tuhaf şeylere açık. İster sadece hayattan zevk alırsın, istersen aşık olmaya hazır ol. Ancak elinizi çabuk tutun. İşinizde veya ailenizde ortaya çıkacak olan değişikliklerden ve yeni görevlerden korkmayın. Gelişimleri sizin için uygun olacak. Finansal işlerinizi halletmek için toplantılar yapabilir veya kurumları ziyaret edebilirsiniz. Bunun için iyi bir nedeniniz olsa bile, Pazartesi günü üzücü veya karamsar duygulardan kaçının.

Koç
Sevgili Koçlar,  hayallerin ve özlemlerinle dolu olsan da, güvensizlik duygularınla onlara ulaşmaktan alıkonulabilirsin. Fakat şimdi yanındaki şansla, korkularını arkanda tutabilecek ve hayallerini tezahür ettirmek için çalışabileceksin. Odaklanmaya devam et. İşlerin sorunsuz çalışıyor ve kariyer gelişimi için birçok fırsattan yararlanacaksın. Bazı yoğun harcamalardan sonra, kişisel finansmanın nihayet daha iyiye gidiyor.

Boğa
Sevgili Boğa, Pazartesi seni nispeten hayal kırıklığına uğratabilir, çünkü yaşamında beklediğin gibi bir şey gelişmiyor. Bunun seni üzmesine izin verme. Gereksiz risklerden veya hızlı kararlardan kaçın çünkü şansın bugünler de pek iyi değil. Her hareketini incele ve aldığın her teklifin artılarını ve eksilerini tart. Mali durumunda da dikkatli olmalısın, zaten bir kriz noktasındasın.

İkizler
Sevgili İkizler, sevdiklerin düşüncelerinde ön planda olacak ve böylece zamanın çoğunu işgal edecek. Sana yakın olan insanlar desteğine ve yardımına muhtaç, bu yüzden sorunlarını dikkatlice dinle ve mükemmel mantıksal beynini onlara iyi tavsiyeler vermek için kullan. Kendini yorgun hissediyor olsan bile sakin olmaya çalış. İş yerinde bazı problemli durumlarla karşı karşıya kalacaksın, ancak edindiğin deneyim ile bunları kolayca aşman mümkün olacak. Kişisel finansmanında, çok sayıda finansal taahhütte bulunduğundan, daha organize ve sorumlu olmalısın.

Yengeç 
Sevgili Yengeç, ruh halinin tükendiği garip bir gün. Her şey, umutsuzluğa yol açan olumsuz bir ışıkta ortaya çıkar. Tutumunu hemen değiştir, çünkü bu yaklaşım seni birkaç adım geriye atar ve ilerlemeni engeller. Biraz daha iyimser olursan, işlerin o kadar da kötü olmadığını görürsün. Sonuç olarak, özgüvenin artacak. İş yerinde, bazı önemli konular seni engelleyebilir. Unutma, güvenebileceğin insanlarla çalışıyorsun, bu yüzden işleri daha hızlı ve daha verimli bir şekilde yapmak için onların yardımını istemek iyi bir fikir olacak. Finansmanın kötü durumda. Giderlerini minimumda tutmalısın. 

Aslan
Sevgili Aslan, enerji dolu olacaksın ve yaşam için büyük bir istek duyacaksın ve bu, memnun olmadığın şeyleri değiştirmene yardımcı olacak. Ancak gerçekte ne istediğini dikkatlice düşün, aksi takdirde bu değişim fırsatını ölçebilirsin. Ayrıca başkalarının etrafında nasıl davrandığına dikkat et. İş yerinde, eski sorunları çözdüğünde ve üstlendiğin yeni sorumluluklar mesleki becerilerini daha da geliştirilecek. Daha büyük ve daha iyi şeylere ilerlemeni sağlayacak. Kişisel finansmanın gelişme eğiliminde ve gelirini daha da artırabilirsin.

Başak
Sevgili Başak, tabağında çok şey olacak, böylece daha iyi organize olabilirsin. Eğer zorluğa yükseleceksen ve baskı kayda değer olacaksa, önceden plan yapman gerekecek. Yeni bir cephe açma. Listendeki işleri tek tek işaretlemek için bitmemiş işlerini halletmeyi hedefle. Kendine ve kendi kararına güven. Bu, yolundaki herhangi bir engelle yüzleşmeni sağlayacak. İşte, meslektaşlarınla net bir şekilde iletişim kurmayı zor bulacaksın ve bu seni engelleyecek. Mümkünse tarafsız ol ve çatışmalara, anlaşmazlıklara karışmaktan kaçın. 

Terazi
Sevgili Terazi, gezegenler, her çabanı destekleyecek. Şimdi tam hızını hedeflere doğru ilerletme anı ve daha önce takip etmekte tereddüt ettiğin iddialı bir an. İlk sorun belirtisinde pes etme ve bu kadar kolay bir şekilde duyulmasına izin verme. Önceden plan yap ve ortaya çıkacak zorlukları karşılayabilmen için kendini düzenle, böylece onların toplanıp seni strese sokmasına izin verme. İşler biraz zor görünüyor. Sadece beklenmedik problemlerle yüzleşmek zorunda kalmayacaksın, iş arkadaşların da biraz zorluk çıkaracak gibi görünüyor.

Akrep
Sevgili Akrep, koşullarının gerçek boyutunu veya seni çevreleyen insanların gerçek niyetini ayırt edemezsin. Kendine nasıl davranacağını gözden geçirmek için bir an bulmaya çalış. Bu şekilde nereye gittiğini anlayacaksın ve bu biraz rahatlamana yardımcı olacak. Profesyonel arenada işler iyi gidiyor ve planlarınla dinamik olarak ilerleyeceksin. Hedeflerine ulaşmaya yakınsın, bu nedenle hiçbir şeyin yolunda durmasına izin verme. 

Yay
Sevgili Yay, beklenmedik gelişmeler seni hoş bir şekilde şaşırtacak. Ortaya çıkan bu yeni koşullar öncekilere göre çok daha iyi olacak. Bu da gelecekteki görüşüne daha olumlu bakmana yardımcı olacak. Bu yolla, sonunda tüm hayallerinin ve tutkularının gerçekleşmesine yönelik daha fazla umut ve iyimserlikle ilerleyebilirsin. Kariyerine gelince, işler plana göre gitmiyor gibi görünüyor. Ama umutsuzluğa kapılma. Finansmanın çok önemli bir noktada. Bakiyeni geri kazanacaksan, sorumlu davranmalı ve harcamalarını kısıtlamalısın.

Oğlak
Sevgili Oğlak, olayları abartma. Bu şekilde elde ettiğin tek şey, tüm umudunu yitirmek, durgun kalmak ve çaresizlik içinde yaşamak. Bu yüzden biraz sakinleş ve fikrini temizle. Beynini kullan ve problemlerinle net bir kafa ile yüzleş. İşler şu anda iyi bir şekilde ilerliyor ve dramatik bir sorunla karşılaşmıyorsun. Ve eğer kendini daha iyi organize edersen, tüm sorumluluklarını tamamen stressiz bir şekilde çözebileceksin. Ancak, finansmanın farklı bir hikaye. Taktiklerini değiştirmen gerekecek çünkü kontrolünü kaybetmişe benziyorsun. 

Kova
Sevgili Kova, fiziksel ve psikolojik olarak kendini tamamen yorgun hissediyorsun. Sonuç olarak, şu anda doğru bir karar veremiyorsun. Bir şeyleri net bir şekilde göremeyeceğin için çok yorgunsun ve bu durum seni daha fazla hata yapmaya yönlendirebilir. Ama Pazartesi yeni bir gün. Dinlenmek ve toparlanmak için biraz zaman kazanma şansın var. Biraz dinlendikten sonra güçlü bir şekilde geri dönüp tüm işlerini düzenli bir şekilde yerine getirebilirsin. İşler profesyonelce iyi gidiyor. Ancak özellikle kanunla ilişkili meselelere iyi uymalısın.

Balık
Sevgili Balık, kendini yorgun hissediyorsun. Mola ver, kendine dinlenmek için zaman ver ve beynin harika hale gelmesine izin ver. Kendine  tüm görevlerini tek tek, endişe ve stres olmadan yerine getirmeni sağlayan bir program hazırla. Fırsat, nihayet profesyonelce kapını çalıyor. Sonunda iş yerinde büyümek ve gelişmek için umut ettiğin adımları atabilirsin. İşbirlikleri ve ortaklıklar başarının önemli bir parçası, bu nedenle teklifleri dikkatlice düşün. Beklenmeyen harcamalar seni mali olarak dengeden çıkarabilir. Kontrollü ol.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER