Pearl Sirius’tan 26 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 26 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, Ay ve Jüpiter bize biraz şans getirebilir. Bu kez, kadınlar tercih edilecek. Çünkü Ay (yani duygular) aslında Mars'ın egemenliğinde. Ve büyük idealist Jüpiter, toplumsal cinsiyete dayalı anlayışı iyi bir şekilde destekleyebilir.
Eylemlerinizde daha fazla sertlik ve güvene ihtiyacınız olacak. Gücünüz, zamanınızı boşa harcamayınca ve etrafınızdaki kişilerin tavsiyelerine uymadan, hedeflerinizi ve planlarınızı gün boyunca takip edebilme yeteneğinizde olacak. Genel olarak, emelleriniz başarıyı belirleyecek. Yurtdışındaki insanlarla ilişkileriniz sizin için ilginç ve başarılı olabilir.

Koç (21 Mart-20 Nisan)
Sevgili Koç, karışık bir gün olacak. Ay, burcunda, herkesle düzgün ilişkiler kurmanın yolunu açan Venüs ile güzelce dans ediyor. Ama sabah ve daha sonra akşam tekrar kısa bir süre için otorite rakamlarıyla uğraşma sonucunda biraz gerilebilirsin. Sakin ol. Herkese iyi davran.
Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)
Sevgili Boğa, işler hem sıcak, hem de soğuk esiyor. Bu nedenle işe yarayan şeylerle devam et. Çoğunlukla, kendi başına çalışmaktan mutluluk duyacaksın. Ancak sabahları ve akşamları siyaset, din veya ırksal konular hakkında hızlı bir tartışmaya girebilirsin. Tartışmaya girme.
İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Sevgili İkizler, Ay, arkadaşlıkla ilgili burcunun bir parçası ve ayrıca Venüs ile dans ediyor. Bu herkesle sıcak duyguları teşvik eder. Bu nedenle paylaşılan mallar, para, sigorta sorunları ve miraslar hakkındaki tartışmalara karışma. Kimseyi boşu boşuna rahatsız etme.
Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeç, sabrını ve pürüzsüz tavrını koru. Çünkü diğerleri hakkında harika bir izlenim bırakacaksın. Sabah saatlerinde kısa bir süre ve tekrar kısa bir süre akşam saatlerinde aynı izlenimi bırakabilirsin. Ancak sinirlerine hakim olmalısın. Sabır öfkenin panzehridir.
Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)
Sevgili Aslan, ırksal meseleler, politika ve din konusundaki tartışmalara kapılma. Çünkü bunu yapmak isteyebilirsin. Seyahatle ilgili tartışmalara kapılman da mümkün olabilir. Bunun yerine arkadaşlarınla, özellikle de diğer kültürlerden insanlar ile iyi zaman geçir. Barışı korumalısın.
Başak (24 Ağustos-22 Eylül)
Sevgili Başak, paylaşılan mallar, miraslar, sigorta sorunları veya belki de birilerine karşı sorumlulukların konusunda tartışmalar ortaya çıkabilir. Ama bunun olması gerekmez. Olumlu bir zihin çerçevesi içindesin ve bütün gün gülümsemeye devam edebilirsin.
Terazi (23 Eylül - 23 Ekim) 
Sevgili Terazi, yakın arkadaşlarınla ve ortaklarınla uzlaşmacı ve diplomatik ol. Çünkü sabahları ve akşamları kısa bir süre meydan okuyabilirler. Beklenmeyen bir olayı veya bir erkekle ilgili haber alabilirsin. Evine rahatlık ve hoş bir ruh hali getirmek için bir satın alma yapmak için iyi bir gün olacak.
Akrep (24 Ekim-22 Kasım)
Sevgili Akrep, sabah ve akşam saatlerinde iş arkadaşlarınla sabırlı ol. Çünkü şapkanı tutarsan, Çarşamba günü oldukça güzel bir şekilde ortaya çıkabilir. Odak noktalarına seyahat planlarına veya yayıncılıkta, medyaya, tıbba ve yasadaki yolları keşfetmeye odaklan.
Yay (23 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yay, çocuklarınla, özellikle sabah ve akşam saatlerinde yine sabırlı ol. Bunun yanı sıra, bu senin için eğlence dolu, eğlenceli bir gün. Ortaklarınla ve yakın arkadaşlarınla ilişkiler sıcak ve arkadaş canlısı olacaksın. Romantizm de iyi görünüyor.
Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)
Sevgili Oğlak, evde dinlenmek için her şansı yakala, çünkü bunu seveceksin. Rahatınla kendini şımart. Ancak sabahları ve akşamları kısa süreliğine ebeveynlerinle veya aile üyelerinle ilgili zorluklardan kaçın. En sevdiğin içeceği yap ve rahatla.
Kova (21 Ocak-18 Şubat)
Sevgili Kova, başkalarıyla konuşmaya heveslisin çünkü söyleyecek bir şeyin olduğunu hissediyorsun. O halde güzel şeyler söyle. Sabah ve sonra tekrar akşam saatlerinde muhalefetle karşılaşabileceğini unutma. Bu nedenle sakin ol.
Balık (19 Şubat-20 Mart)
Sevgili Balık, alışveriş ve ticaretle uğraşma konularında sağlam ve finansal bir gün. Bununla birlikte sabah ve akşam saatlerinde kavgalar yaşanabilir. Ancak bunlardan kaçınabilirsin. Çünkü Balık burcu “ayakları” yönetir, bu yüzden dans etmeyi ve ayakkabı almayı seviyorsun.
26 Haziran’da doğan tüm okurlarımızın da doğum günü kutlu olsun. Hepimiz için sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun. 


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER