Pearl Sirius’tan 26 Temmuz 2019 Cuma Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 26 Temmuz 2019 Cuma Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, 26 Temmuz 2019 Cuma günü saat 10:52'de Satürn, Neptün, Plüton ve Merkür, Ay'a pozitif olarak bağlanacak. Böylece, yetenek, görev duygusu, empati ve sanatsal becerilerin organizasyonunun yanı sıra macera ve cinsel deneyimler için arzularınızda güçlü bir destek alacaksınız. Bu bağlantı size hızlı bir zekâ ve sağduyu bağışında bulunacak. Durumdan yararlanmalısın.Koç (21 Mart-20 Nisan)

Sevgili Koç, para veya mal hakkında güçlü hislerin var. Para kazanma fikri ile açılmış olabilirsin ya da finansal bir kayıp için endişeleniyor olabilirsin. Herhangi bir şey olabilir. Bazı şeyleri saplantılı tutmaya dikkat et. Rahatla.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)

Sevgili Boğa, Ay burcunda dört gezegenle dans ediyor, bu sana heyecan verecek. Ayrıca seni yoğun ve biraz takıntılı hale getirecek. Eğer denize belirli bir yöne gittiğini düşünüyorsan geri çekilmen gerekebilir. Harika bir şey ama her zaman kolay olmayabilir.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler, bir şeyi araştırman, cevap araman veya eski sorunlarını çözüme kavuşturman gerekirse, motive ve kalıcı olduğun için başarılı olacaksın. Aradığını bulana kadar durmayacaksın. Tanıdığın biri hakkında hoş olmayan haberler alacaksın.

Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, seyahat ve farklı mesafelerden insanlarla iletişim için iyi bir gün olacak. Bir işle veya diğer önemli görevlerle alakalı seyahat etmekten kaçın. Çatışmalardan ve kıskançlıktan kaçınmalısın. Çünkü sonuçları ağır olabilir.

Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)

Sevgili Aslan, ebeveynler, patronlar, üst düzey kişiler ve polisle olan görüşmeler yoğunlaşacak. Süper yoğun olacaksın. Ne yapacağını bildiğinden emin ol. Çünkü insanlar üzerinde bir etki bırakacaksın. Ne söylediğinin ve yaptığının farkında ol.

Başak (24 Ağustos-22 Eylül)

Sevgili Başak, şehir dışına çıkmak istiyorsun. Sahne değişikliğine ihtiyacın var ve dünyanı teşvik etmek için bir şeyler yapmaya kararlısın. Daha önce hiç bulunmadığın bir restorana gidebilirsin. Yeni bir parkı ziyaret edebilirsin. Rutinini bozmak için bir şeyler yapabilirsin.

Terazi (23 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi, vergiler, borçlar, faturalar, miraslar ve başkalarıyla yapılan mali düzenlemelerle ilgili hiçbir şeyi gözden kaçırma. Özellikle başkalarına karşı sorumluluklar içeriyorsa veya başkalarının servetiyle uğraşıyorsan her yerde olmaya çalışmak isteyebilirsin. Biraz geri çekilmelisin.

Akrep (24 Ekim-22 Kasım)

Sevgili Akrep, eşinle, ortaklarınla ya da yakın arkadaşlarınla yapılan görüşmeler çok yoğun olacak. Bir şeye odaklanabilirsin. Güçlerini onlarla birleştirmek isteyebilirsin. Sadece güçlü ve istekli bir burç olduğunu unutma.

Yay (23 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yay, işyerinde reformlar veya iyileştirmeler yapmak istiyorsun, çünkü daha iyi bir şeyler yapmanın yollarını görebilirsin. Ancak bunu yapma çabalarında insanlara korkutucu gelebilirsin ve sana karşı koyabilirler. Sen bugünlerde uzun vadeli hedeflerini düşün.

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)

Sevgili Oğlak, eşinle romantik dakikalar yaşayabilirsin. Spor etkinlikleri veya çocuklarınla ilgin konusunda takıntılı olabilirsin. Akrabaların veya arkadaşlarınla kişisel taahhütlerin olacak. Problemini en iyi şekilde çözecek bir karar vereceksin. İyi haberler alacaksın.

Kova (21 Ocak-18 Şubat)

Sevgili Kova, aile tartışmaları yoğunlaşacak. İnsanlar senden ne istediklerine çok fazla odaklandılar. Bunun böyle olmasına izin verme. Aile sorunlarını çözmek için acele etme. Çünkü sana daha fazla paraya mal olacak. Tanıdığın biri hakkında hoş olmayan haberler alacaksın.

Balık (19 Şubat-20 Mart)

Sevgili Balık, inanılmaz derecede ikna edicisin. Bu nedenle satış, pazarlama, öğretim, oyunculuk ve yazma konuları için harika bir gün. Ama fazla güçlü olmaya çalışma. Çatışmalardan ve kıskançlıktan kaçın. Çünkü sonucu çok iyi olmayabilir.

26 Temmuz’da doğan tüm okurlarımızın da doğum günü kutlu olsun. Hepimiz için sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun. 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER