Pearl Sirius’tan 27 Ağustos 2019 Salı Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 27 Ağustos 2019 Salı Burç Yorumu

27 Ağustos 2019 Salı günü, Salı, çevrenizdeki insanların eylemlerini ve arzularını anlamanız ve hoşgörülü olmanız gereken bir gün. Bu güne dair beklentileriniz ve planlarınızın çoğu, şans veya önceden kurulmuş dostluk veya profesyonel ilişkiler sayesinde gerçekleşecek. Zodyak burçları, Koç veya Yay, finansal kararlar veya eylemler hakkında dikkatlice düşünmeli. Sizden uzakta yaşayan kendi çocuğunuz varsa, önemli bir kararla veya yaşamlarındaki değişiklikle ilgili haberler alabilirsiniz. Salı günü aile sorunlarını derinleştirmekten kaçının. Çünkü ilişkilerde yaşanacak herhangi bir çatışma tahmin edilemez ve olumsuz bir gelişme içinde olacak.

Koç

Sevgili Koçlar,  bir akrabanla yanlış anlaşılma yaşayabilirsin. Bu, para, mal veya mirasla ilgili bir sorun olabilir. Öğleden sonra, senin için ekstra çaba gerektiren bir telefon görüşmesi fırtınası yaşayabilirsin. Akşam saatlerinde, günün çılgın ritminden kendini çok yorgun hissedeceksin. Kendini iyi hissetmek için masaja gidebilir ya da biraz kozmetik almak isteyebilirsin.


Boğa

Sevgili Boğa, hayatındaki her şeyin pembe olduğunu iddia etmekten vazgeçmenin ve gerçeklerle yüzleşmenin vakti geldi. Sorunlarını tanı ve bunları ele almaya, kendini onlardan bir kez ve hepsinden kurtarmaya cesaret et. Bu sana huzur verecek ve hayatında yeni bir başlangıç ​​yapmana yardımcı olacak. Finansal zorluklarının üstesinden gelebilme için masraflarını önemli ölçüde azaltman gerekiyor.


İkizler

Sevgili İkizler, aşk alanındaki başarısızlıklarının veya hayallerindeki kariyerine ilgili yaptığın hatalarının sebeplerini göreceksin. Genel olarak Salı gününü herhangi bir felaket olmadan geçireceksin. Vücuduna dikkat etmenin yanı sıra gelirini bir üst seviyeye nasıl yükselteceğini düşünmelisin. Bir hobin sayesinde para kazanabilirsin.


Yengeç

Sevgili Yengeç, yeniliğe karşı önyargılı olabilirsin. İnovasyonların ve hayal kırıklıkların seni yeni bir beceri veya yeni bir makinenin kullanımında ustalaşmaya zorlayabilir. Hoşnutsuzluğun bir diğer nedeni de aynanın yansıması olabilir. Şu an yapılacak en doğru şey, kendini dış kusurlardan kurtarmayı düşünmen. Bir aşk ilişkisi kurmayı hayal eden Yengeçler, karşı cinsle ilişkilerini göz önünde bulundurmalısın.


Aslan

Sevgili Aslan, bir tartışma sırasında çok fazla şey söyleme riskin var. Finans alanında, olumlu bir değişiklik göreceksin. Bazı Aslanlar, kendilerine zam yapabilir, eski bir borçlarını ödeyebilir veya beklenmedik bir kaynaktan beklenmeyen bir miktar para alabilir. Arkadaşlarına tavsiye vermekten kaçınmalısın, bir arabanın direksiyonunda çok zaman harcamamalısın veya yüksek kalorili yiyeceklerden uzak durmalısın. Paranla riskli bir şey yapma.


Başak

Sevgili Başak, son derece olumlu ve umutlu bir gün. Pek çok etkinlikte hoş bir sürpriz yaşayacak ve hatta seni heyecanlandıracak. Sen de çevrene güvenle ve pozitif olarak cevap vermeyi ve bir süredir aklındaki sorunlara yenilikçi çözümler getirmeyi kendin bulacaksın. Fırsatlara dikkat et. Bunlardan biri gelecekteki gelişimin ve başarınızın anahtarı olabilir.


Terazi

Sevgili Terazi, hayatının küçük detaylarında çok seçici olacaksın. Bu titizlik seni olumlu yönde etkileyecek. Mesleki ilişkilerde hatalardan kaçınmana yardımcı olacak, ancak ailedeki biriyle uyuşmazlığa neden olma riskin var. Salı günü seni sürekli geri dönmeye ve seçimlerini ve kelimelerini yeniden değerlendirmeye zorlayabilir.


Akrep

Sevgili Akrep, bu Salı büyük bir değişim dönemi getirecek. Çalıştığın yeri, sahip olduğun araba modelini değiştirmeye  karar verebilirsin. Kendini daha küçük değişiklikler listesine, örneğin görünümünüzdeki değişiklikler, evdeki mobilyaların yeniden düzenlenmesi veya tasarımla denemeler yapmakla sınırlayabilirsin. İş ve finans konusunda büyük değişiklikler planında olmayacak. Kişisel gelişiminle ilgili her türlü projeyi veya çabayı hayata geçirebilirsin.


Yay

Sevgili Yay, kendinden emin davranacaksın. Sevdiklerinden gelen yardımı kategorik olarak reddetmek kötü bir fikir. Bu, karşılaşacağın sorunların sayısını arttıracak. Akşam saatleri beraberinde bir pozitiflik dalgası getirecek. Dış dünyadan gizlenmek istesen bile, bir film izlemeye, en iyi arkadaşını ziyaret etmeye ya da parkta dinlendirici bir yürüyüşe çıkmaya ilişkin davetleri görmezden gelme. İletişime odaklanmak, olumlu duygular uyandıracak ve kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak.


Oğlak

Sevgili Oğlak, mesleki ilişkilerinde harika sonuçlar elde edilemez ve anlaşılmaz tembellikten muzdarip olabilirsin. Enerji seviyen son derece düşük bir noktada olacak. Başka bir zaman için ertelenemeyecek şeylere odaklan. Akşam saatletinde ılık bir banyo yapmanın tadını çıkartarak rahatlayabilirsin.Kova

Sevgili Kova, zamanını alacak bir projeye başlatmamalısın. Olumsuz koşullar bu fikrini uygulamanı engelleme olasılığı var. En önemsiz meselelerde bile iyi sonuçlar alınabilir. Evini temizlemek, sosyal ağlara katılmak veya en sevdiğin hobinizi uygulamak gibi... Yaratıcı alana giren Kova, dışarıda vakit geçirmek için ilham aramak zorunda. Ayrıca vücudunun durumuna dikkat etmen de faydalı olacak.


Balık

Sevgili Balık, kendini çok yaratıcı hissedeceksin, enerjin ve canlılığın zirvede. Bu, seni geride tutan ve hayallerini gerçekleştirme yolundaki olumsuzluklardan kurtulabileceğin hayatında gerçekten yapıcı bir aşamaya girmen için gereken şey. Kendinden eminsin, kimse de senin yolunda duramaz. Aynı zamanda hiçbir fırsatın boşa gitmesine izin vermezsin. Bu faktörler başarılı olmanı sağlayacak.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER