Pearl Sirius’tan 27 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 27 Haziran 2019 Perşembe Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, Merkür Aslan’a geçiş yapacak ve 19 Temmuz 2019'a kadar orada kalacak. Merkür Aslan’dayken kendimize daha fazla güveneceğiz. Bakış açımızı arkadaşlarımıza ve akrabalarımıza ikna edecek şekilde değiştireceğiz. Aslan'daki Merkür, ayrıca hoş dikkat dağıtıcı şeylere tahammül etmemize neden olacak. İnsanlar okumaktan, oyun oynamaktan hoşlanacaklar ve edebiyata önem verenler de, bir günlük yazmaya başlayarak kendilerini yazılı olarak ifade etmeyi sevecekler.

Koç (21 Mart-20 Nisan)
Sevgili Koç, ailende bir ebeveyn veya otorite konumunda olan bir kişi seni şaşırtabilir. Daha fazla özgürlük ya da daha fazla otorite isteyebilirler. Belki de kuralları değiştirmek ve evde daha fazla özgürlüğe, bağımsızlığa sahip olmak isteyebilirsin.
Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)
Sevgili Boğa, hızlı ve heyecanlı bir gün. Yeni yerler görmeyi, yeni şeyler duymayı ve yeni insanlarla tanışmayı bekle. Beklenmeyen bir kısa yolculuk yapabilirsin. Ayrıca istediğin profildeki biriyle tanışabilirsin. Kesin olan şu ki, sıkıcı bir gün olmayacak.
İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Sevgili İkizler, Ay, finansman veya varlıklarınla ilgili yapacak bir şey seni şaşırtacak. Alışveriş yaparken, dürtüsel bir şekilde yüksek teknolojili veya sıra dışı bir şey satın alabilirsin. Belki bazı para kazanma fikirlerin olabilir. Güvende olmak için mallarına göz kulak ol.
Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeç, canlı bir gün. Enerjin yüksek olacak. Bu yüzden maceraya hazırsın. Yeni ve taze bir şey için istekli olmalısın. Bağımsız hissediyorsun ve kimsenin sana ne yapacağını söylemesini istemiyorsun. Tek başına kendi yolunda yürümeyi tercih edeceksin.
Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)
Sevgili Aslan, aydınlatıcı deneyimler yaşayabilirsin. Bazılarınız bir şey için özel bir bilgiye bile öğrenebilirsiniz. Hayatının çok düzenli ya da statik olduğunu düşünüyorsan, değişiklik yapmak isteyeceksin. Hareket etme özgürlüğünü istiyorsun. Zekan ve yeteneklerinle gurur duyacaksın.
Başak (24 Ağustos-22 Eylül)
Sevgili Başak, Bir kulübe veya bir etkinliğe katılmak için harika bir gün. Çünkü sıra dışı veya farklı bir geçmişe sahip insanlarla tanışmak isteyeceksin. Özellikle de ufkunuzu genişletecek veya sana bir şeyler öğretecek biriyle karşılaşmak istiyorsun. Bazılarınız hayallerindeki kişiyle tanışacak.
Terazi (23 Eylül - 23 Ekim) 
Sevgili Terazi, bir ebeveyn ya da patronunla olan ilişkin bir nedenden dolayı şaşırtıcı ya da farklı olabilir. Sana bir şey söyleyebilir veya yapabilirler. Ya da seni aydınlatabilir, bazı heyecan verici haberleri paylaşabilirler. Daha çok öz kararlılık ve özgürlük sahibi olmak isteyeceksin.
Akrep (24 Ekim-22 Kasım)
Sevgili Akrep, ani bir seyahat fırsatı yakalayabilirsin. Veya belki de bu sürpriz daha fazla eğitim almakla ilgili olabilir. Yayıncılık, medya, tıp, hukuk ve seyahat ile ilgili beklenmedik bir şey olacak ve senin açından on numara olacak.
Yay (23 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yay, bir başkasının miras veya hediye ile ilgili şaşırtıcı haberler alabilirsin. Veya eşinin artan bir maaş ya da paylaşabileceğin bir hediye aldığına dair hoş haberler alabilirsin. Daha önce sahip olduğun kısıtlamalardan veya sorumluluklardan kurtulmuş olabilirsin. 
Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)
Sevgili Oğlak, eşin veya yakın bir arkadaşınla ilgili bir şey seni şaşırtacak. Ya seni koruma altına alan bir şeyler yapacaklar ya da onlar hakkında şaşırtıcı haberler duyabilirsin. Eşinle ve yakın arkadaşlarınla olan ilişkilerinde, daha fazla özerklik ve özgürlük isteyeceksin. 
Kova (21 Ocak-18 Şubat)
Sevgili Kova, kendi işinin patronu olmak istiyorsun. Çünkü kendinden emin ve bağımsız hissediyorsun. Bu arada işte olağandışı bir şey olabilir. Yeni yüksek teknolojili ekipman gelebilir veya ekipman, teknolojik bir alet bozulabilir. 
Balık (19 Şubat-20 Mart)
Sevgili Balık, eğlenceli bir davet kucağına düşebilir. Bir partiye, bir spora, etkinliğe veya sanatla ilgili davet edilebilirsin. Elini çabuk tut. Çünkü bu fırsat penceresi kısa olacak. Bu arada ebeveynler uyanık olmalı, çocuklarınız için kazalara yol açan bir gün.
27 Haziran’da doğan tüm okurlarımızın da doğum günü kutlu olsun. Hepimiz için sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun. 


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER