Pearl Sirius’tan 29 Ağustos 2019 Perşembe Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 29 Ağustos 2019 Perşembe Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, 29 Ağustos 2019 Perşembe günü, Mars ve Uranüs arasındaki pozitif üçgen bağlantı aktif olacak. Bir kez daha, dikkatimizi dünyanın yeniliklerini takip etmeye adayacağız. Sizi ileri götürebilecek tek şey öğrenmek olacak. Finansal ve profesyonel işlerde ve kişilerarası ilişkilerde pozitif enerji olacak. Duygularınızı itiraf edebilir, eşinizle kalıcı bir birlik için söz verebilir veya evlenmeyi düşünebilirsiniz. Kötü alışkanlıklardan kaçınmalısınız.

Koç (21 Mart-20 Nisan)

Sevgili Koç, çözülmemiş problemlerde rahatlayacaksın. Mali açığın ortadan kalkabilir ve uzun süredir devam eden bir krediyi geri ödeyebilirsin. Kendi başına bitiremediğin bazı projeleri bitirmene yardımcı olacak bir ortak bulabilirsin. Şansını başkalarıyla paylaşırsan özellikle yararlı olacak. Evsiz hayvanların bakımına yardım edebilir, evsiz bir insana yardım edebilir veya muhtaç bir arkadaşına yardım ederek kendi mücadelelerinden uzaklaştırabilirsin.

 

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)

Sevgili Boğa, kişisel meselelerinle uğraşmakta gecikmemelisin. Eşinin ilişkinizde daha az tutkulu olup olmadığına dikkat et. Eşine daha fazla dikkat göstermelisin ve onu yaşamınıza yeni giren birinden uzaklaştırmalısın. Bekar olanlar uzun süre kalbi için savaşmalılar. Kariyerine gelince yöneticilerin ne yapacağına karar verirken sakin ol.

 

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler, ortaya çıkan her sorunu çözmek için kolay bir gün. Bazı yakın arkadaşlarına ya da işyerinde bir yöneticiye yardım etmen gerekebilir. Gün boyunca, uzun zamandır tanıdığın birine romantik bir ilgi duyabilirsin. Düzenli ilişkisi olanlar, en ufak bir şeyde tartışmaya girebilirler. Bunun üstesinden gelmelisiniz veya mevcut ilişkinize son vermelisiniz. Dürüstlük, finansmanınla ilgili en iyi politika.

 

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, herhangi bir alım yapmamalısın. Ya da borç para vermemelisin veya mali durumunda büyük operasyonlar yürütmemelisin. Çabalarını maddi olmayan alanlarda yoğunlaştır. Dini ibadet yerlerini ziyaret et, daha az şanslı olana yardım etmek için zamanını ver veya evde sessizce dua et. Daha az dindar olan diğer Yengeçler ise, vücutlarını kontrol altına almaya odaklanmalı ve doktora gitmeyi bırakmamalısın. Gelirini arttırmanın bir yolunu bulabilirsin.

 

Aslan (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Sevgili Aslan, bencil olmamaya özen göstermelisin. İnsanlara mümkün olduğunca yakın olmaya çalış. Sana destek verecek kişileri bulmana ve fikirlerine gerçeğe dönüştürmene yardımcı olacaklar. Bir organizasyon çalışanıyla hoş olmayan bir şeyler yaşayabilirsin. Sakin ol ve tüketicinin korunmasını çevreleyen yasaları hatırla. Bu Perşembe romantik geziler ve toplantılar için özellikle uygun bir ilişki içinde olan Aslan için özellikle uygun.

 

Başak (24 Ağustos - 23 Eylül)

Sevgili Başak, profesyonel işlerinde dikkatli olmalısın. Prensipleri olmayan çalışma arkadaşlarından birinin zayıflığından yararlanma riski yüksek. Kamu otoritesini veya mesleki duruşunu kaybetmemek için mücadelelerini kimseyle paylaşma. En zararsız ifaden bile skandala yol açabilir. Arkadaşlarınla ve ailenle ilişkilerde, hiçbir sorun öngörülmez. Arkadaşlıklarında, aile ilişkilerinde ya da ortaklığında biraz sıkıntı hissedebilirsin.

 

Terazi (24 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi, finansal veya mesleki işlerinle ilgili riskli bir adım atmak isteyebilirsin. Herhangi bir şeye karar vermeden önce tüm seçeneklerini göz önünde bulundur. Bir yandan şartlar çok fazla başarı getirecek. Bununla birlikte, bazı aldatıcı ve açgözlü insanların sana sıkıntı yaşatmaları mümkün. Tarzına göre planladığın değişiklikleri ertelemen, alışveriş yapman veya aracını yükseltmen için iyi bir gün.

 

Akrep (24 Ekim - 22 Kasım)

Sevgili Akrep, zekanı göstermek isteyebilirsin. Doğru anı bekle ve esprili bir şaka yapmaktan veya entelektüel bir soruya doğru cevap vermekten çekinme. Doğru insanları etkileme şansın olacak. Kaçınman gereken şeylerden bazıları ağır fiziksel efor ve uzun süren yolculuklar. Bunlardan uzak dur.

 

Yay (23 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yay, kişisel ilişkilerinde bazı iyi sonuçlar bulacaksın. Meslektaşlarının desteğine güvenme, zaferlerinle gerçekten ilgilenmeyecekler. Sadece evinin duvarları içinde tamamen özgürleşeceksin. Eşinle bir aile çayı veya romantik bir akşam yemeği düzenle. Yalnız olanlar, arkadaşlarını veya kültürel bir etkinliği ziyaret etmek için iyi bir gün. Çıkmak için birçok fırsatın var.

 

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)

Sevgili Oğlak, müzakerelerden, işte bir rapor vermekten veya eşit derecede önemli bir şeyden sorumluysan, kendini mümkün olduğunca hazırlamaya çalış. Yüksek özgüven, kişisel işlerinde başarının anahtarı. Geçmişte duygularını iade etmeyen kişinin dikkatini çekmek için bir şans var. Değerli eşyaları düşük maliyetle satın almak iyi bir fikir olabilir.

 

Kova (21 Ocak-18 Şubat)

Sevgili Kova, kahramanı oynamamalısın. Çok yakın olduğun insanlardan övgü bekleme. Birçoğu senden çok kendileriyle ilgilenecekler. Sen de aynısını yapmalısın. Özel sorunlara dikkat etmen gerekmiyorsa, ufkunu genişletmek, yeni arkadaşlar edinmek, sosyal ağ hesabını geliştirmek veya ilginç bir hobi öğrenmek için iyi bir gün. Sindirim sistemine iyi bak. Aşırı yemek, alkol ve baharatlı yiyeceklerden kaçın.

 

Balık (19 Şubat-20 Mart)

Sevgili Balık, her zamanki alışkanlıklarından kurtulmaktan korkma. Aşırı özgür düşünme, üstlerinle ve eşinin ebeveynleriyle konuşurken dikkatli ol. Öğleden sonra beklenmedik karşılaşmalar olasılığı artacak. Eski bir dostun veya eski sevgilini görmen mümkün. Finansal alanda bir değişiklik yok. Tasarruflarına devam etmelisin, bu nedenle alışveriş yapma.

 

29 Ağustos’ta doğan tüm okurlarımın doğum günü kutlu olsun. Sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER