Pearl Sirius’tan 29 Temmuz 2019 Pazartesi Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 29 Temmuz 2019 Pazartesi Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, 29 Temmuz 2019 Pazartesi günü Ay, saat 14.32’de Yengeç'e girecek ve önümüzdeki iki gün içinde Yengeç’te kalacak. Aile ve ev artık sizin için daha değerli hale geliyor. Yakında güvenlik, hassasiyet ve özen için çok zaman harcayacaksınız. Çok fazla duygusallığın ortaya çıkabileceği iki gün yaşayacaksınız. Ayrıca Pazartesi günü kızgın olduğunuz birisiyle konuşmak İçin istekli olabilirsiniz. Bunu yapmak İçin birkaç gün beklemenizde yarar var.

Koç (21 Mart-20 Nisan)
Sevgili Koç, Pazartesi günleri en iyi zamanlarda yoğun bir enerjiye sahiptir, ancak çocuklarınız için kazalara açık bir zamandır. Bu nedenle dikkatli olun. Olası tehlikeleri giderin. Gelecekte sana olumlu sonuçlar ve başarılar getirecek bir fikir aklına gelebilir. Hayatınla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsin.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)
Sevgili Boğa, beklenmedik bir şey yüzünden ev rutinin değişecek. Küçük cihazlar bozulabilir veya küçük kırılmalar meydana gelebilir. Kahvaltıda tartışmalar yaşanabilir. En az beklediğin birisi kapını çalabilir. Aşk hayatında bazı çatışmalar seni zorlayabilir.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Sevgili İkizler, söylediğin ve yaptığın her şeye dikkat et. Çünkü burcun için kazalara yol açan bir gün. Bisiklet sürmek, koşu yapmak için de geçerli. Hatta sözlü kazalar da yaşayabilirsin. Bu nedenle bir şeyi mahvetmeden önce düşün. 

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeç, parana ve mallarına bir göz at, çünkü beklenmedik bir şey onları etkileyebilir. Para bulabilirsin. Sahip olduğun bir şey kaybolmuş, çalınmış veya hasar görmüş olabilir. İyi haber şu ki, akıllıca bir para kazanma fikrin olabilir.

Aslan (23 Temmuz - 23 Ağustos)
Sevgili Aslan, Güneş, çılgın Uranüs ile burcunda. Bu seni huzursuz ve itici yapabilir. Eğer çok huzursuz hissedersen, kazaya meyilli olabilirsin. Bu nedenle daha dikkatli ve bilinçli olmak için elinden geleni yap. Kendi iyiliğin için bunu yapmalısın.

Başak (24 Ağustos - 23 Eylül)
Sevgili Başak, Aslan gibi kendini huzursuz hissediyorsun ama senin için bu enerji perde arkasında gerçekleşiyor. Bunu hisseden tek kişi olabilirsin. Yapacağın en iyi şey, aniden bir şey yapmamaya veya kızgın bir şey söylememeye çalış. Sakin ol.

Terazi (24 Eylül - 23 Ekim)
Sevgili Terazi, yeni farklı birisiyle tanışabilirsin. Ya da tanıdığın biri seni şaşırtacak bir şey söyleyebilir. Bir gruba katılmanı istediklerinden veya seni gruptan çıkartmak istediklerinden dolayı şaşırmış olabilirsin. Kişisel işlerin için özel beklentilerin olacak. Ancak işler farklı şekilde gelişecek.

Akrep (24 Ekim - 22 Kasım)
Sevgili Akrep, patronlar, ebeveynler, polis veya otoritelerle uğraşıyorsan senin için zor bir gün olacak. Başlangıç olarak, seni koruyabilir ve seni şaşırtan bir şey yapabilir ya da söyleyebilirler. Kendini asi hissediyorsun. Onları şaşırtan bir şey söyleyebilirsin. Sakin ol.

Yay (23 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yay, seyahat planların bir şekilde kesintiye uğrayacak. Seyahat ediyorsan, beklenmedik bir şey olacağından programlarını iki kez kontrol et. İptaller ve gecikmeler yaşayabilirsin. Sana güzel bir haber vermeliyim ki kariyerinde başarıya ulaşma vaktin geldi.

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)
Sevgili Oğlak, banka hesabınla arkadaş ol ve miras, sigorta anlaşmazlıkları ya da ortak mülklerle ilgili neler olup bittiğini, beklenmedik bir şey olacağından öğren. Dikkatine ihtiyacın olması durumunda bunun farkında ol.

Kova (21 Ocak-18 Şubat)
Sevgili Kova, ortaklarla ve yakın arkadaşlarla iş yaparken bir kaç sürpriz bekle. İlişkilerde daha fazla özgürlük veya farklı bir düzenleme gibi olağandışı bir şey önerebilirler. Geçmiş hatalarının sonucu olacak olaylar yaşayabilirsin. 

Balık (19 Şubat-20 Mart)
Sevgili Balık, iş rutinin kesilebilir. Personel kıtlığı, bilgisayar çökmesi, ekipman arızası, iptal edilen toplantılar bunlardan sadece birkaçı olabilir. Ayrıca Ağustos ayında para kazanmayı umduğun iş için iyi olacak.
Seyahat edersen, farklı duygusal deneyimlerin veya tanışacağın insanlarla temasların olacak.

29 Temmuz’da, doğan tüm okurlarımın doğum günü kutlu olsun. Sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER