Pearl Sirius’tan 30 Ağustos 2019 Cuma Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 30 Ağustos 2019 Cuma Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, 30 Ağustos 2019 Cuma günü, Güneş hala Uranüs'le bağlantıda olacak. Bu yüzden egodan şiddetle yeniliklerle ilgilenmesi istenecek. Kendinizden daha emin, daha girişimci olacaksınız ve bazı insanları etkileyebilecek orijinal fikirlerle baş edebileceksiniz. Bu nedenle, bir kalemin not almaya hazır tutulması tavsiye edilir. Ve akşam saat 20.15'den itibaren, çoğunuzda sevgi arzusu uyanacak.

Finansmanınızı nasıl yöneteceğiniz konusunda parlak bir fikir bulma ihtimaliniz var. Cuma günü engellenebilecek tek şey ilişkilerin kurulması. Düğün planlarını ertelemelisiniz. Sevginizi beyan etmelisiniz. 

Koç (21 Mart-20 Nisan)
Sevgili Koç, başkalarından ilgi göreceksiniz. Karşı cinsten ilgi görmeniz mümkün. Aşkı arayan bekâr Koç için iyi bir gün. Kalbinin birisinin iltifatlarından hemen erimesine izin vermemeye dikkat et. Cuma gecesi bu romantik güne layık bir final olacak. Ayrıca evrak işlerinde, yeni bir yaşam alanı arayışında ya da bazı malların satışı ile ilgili konularda da başarılı olacaksın.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)
Sevgili Boğa, hoşnutsuz hissedeceksin. Bu şekilde hissetmenin sebeplerini anlamaya çalış. Başkasının başarısını kıskanıyorsan, kendi üzerinde çalıştığından emin ol. Yaşam alanını gereksiz nesnelerden de temizlemelisin. Minimalizmi bir yaşam tarzı olarak dene. Genç Boğa, yaşamın maddi tarafında oturmamalı. Manevi konuları düşün.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Sevgili İkizler, iş yerinde acil çözülmesi gereken sorunlar öngörülmekte. Bu sorunla başa çıkmak için birkaç saat geçmesi ihtimali var. Tatilde olanlar, kendileri için çalışanlar veya emekli olanlar da değerli zamanlarını boşa harcamamalı. Hangi görevlerin daima yarının icabına uygun göründüğünü belirle ve onlara başla. Akşam saatlerinde ziyaretler büyük ihtimalle senden biraz uzak olan kişilerden gelecek. Onlara misafirperverliğini göstermelisin.

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeç, dış saldırılara karşı bağışıklığın pek iyi görünmüyor. Birisi senin üzerinden cüzdanının içeriğini zenginleştirmeye çalışacak, bir başkası ise fantezilerinde yer almaya çalışacak. Aslında yeni kişilerle tanışabilir, ancak güvenli bir mesafe bıraktığından emin ol. Şüpheli restoranlarda yemeklerden kaçın. Hazmı kolay ve tanıdık yemekler ye.

Aslan (23 Temmuz - 23 Ağustos)
Sevgili Aslan, kısa gezilerde ve toplantılarda çok şanslı olacaksın. Tek başına kalmak, işinde destekçi bulma şansın artacak. İş arkadaşlarınla küçük anlaşmazlıklar mümkün. Kendileri için çalışanlar daha sık ara vermeli. Vücuduna saygı göster.

Başak (24 Ağustos - 23 Eylül)
Sevgili Başak, vicdanlarının meselelerinden uzaklaşamayacaksın. Hem mesleki hem de kişisel meseleler seni etkileyecek. Gelirinin artmadığından üzülme. Asıl mesele şu ki vicdanın rahat ve hiçbir şey seni başka şeyler üzerinde çalışmanda engelleyemeyecek. Bazı Başakların yaşlı aile üyelerinden yardıma ihtiyacı olabilir. Birinin arkadaşlarından veya ailenden aniden ayrılması mümkün. Bir evlilik partneri ile iletişim biraz heyecan verici olabilir.

Terazi (24 Eylül - 23 Ekim)
Sevgili Terazi, daha fazla para kazanma şansına sahip olacaksın. Ancak bunun bazı rahatsızlıklara neden olma olasılığı yüksek. Kişilerarası alana gelince, değişiklik beklenmiyor. Son zamanlarda özel hayatındaki kişilerle kavga etmiş olanlar, bunu telafi etmek için çok çalışmalı. Gururunu unut ve uzlaşmaya doğru adımlar at. Psikoloji üzerine kitap okumak yardımcı olabilir.

Akrep (24 Ekim - 22 Kasım)
Sevgili Akrep, olumsuz yönde düşünmek pahasına kaçınmalı. Olumsuz düşüncelerinin gerçeğe dönüşme riski var. Olumlu olmaya odaklan, daha sık şaka yapmaya çalış ve çocuklar, hayvanlarla zaman geçirmeye çalış. Boş zaman, ev geliştirme, egzersiz yapma veya evinle sosyalleşme için ayrılmalı.

Yay (23 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yay, iletişim kurmak için son derece isteksiz olacaksın. Büyük olasılıkla, aşırı konsantrasyon gerektiren bazı büyük ölçekli bir hedefin olacak. İşinde büyük değişiklikler yapmamalısın. Şimdi konumunu bırakmak için en iyi dönem değil. Alışverişte şanslı bir gündesin. Arızalı bir aracı veya kırılmış ev aletini değiştirme şansın olabilir.

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)
Sevgili Oğlak, kendinle haklı olarak gurur duyma şansına sahip olacaksın. Kişisel bir proje tam kapasite ile çalışmaya başlayacak ya da ayın çalışanı olarak tanınacaksın. Kişisel ilişkilerde, herhangi bir şansla karşılaşmayabilirsin. Son zamanlarda yaşamında yeni bir bölüm başlatmış olanlar, diğer yarısını biraz daha iyi anlamaya çalışmalı. Bazı Oğlaklar, eşleriyle konuşurken inceliğini ve sabrını göstermeye teşvik edilecek. İlişkine heyecan getirmenin yollarını bul.

Kova (21 Ocak-18 Şubat)
Sevgili Kova, bilmediğin işlerde ellerini güvenle deneyebilirsin. Kelimenin tam anlamıyla her şeyde başarı için bir şans var. Bugünün deneyleri sırasında unutulmaması gereken tek şey fiziksel sağlığınız. Ani ruh hali değişimleri yaşayabilirsin. Karamsar olursan, yakınındaki biriyle kalpten konuşmak için konuşman gerekir. Akşam saatlerinde değerli bir hediye alma şansın var.

Balık (19 Şubat-20 Mart)
Sevgili Balık, birinin görünüşte neşeli şakasıyla moralin bozulabilir. Büyük olasılıkla şaka, görünüşün, kilon veya yaşam biçimin hakkında örtülü bir eleştiri olacak. Bu nahoş ana takılma. Cuma gününün geri kalanı şaşırtıcı derecede iyi olacak. Eğlenceli dost partiler, gezi, unutulmaz tarihler ve ilginç toplantılar bekleniyor. Eşi olan Balıklar, yersiz kıskançlıktan kaçınmalı.

30 Ağustos’ta doğan tüm okurlarımın doğum günü kutlu olsun. Sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER