Pearl Sirius’tan 30 Temmuz 2019 Salı Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 30 Temmuz 2019 Salı Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, 30 Temmuz 2019 Salı günü saat 15:48-17:48 arasında süren Ay-Rakip Satürn muhalefeti kendinizi yetersiz ve tatminsiz hissetmenize neden olabilir. Ancak bunun farkındaysanız, tepki verebileceksiniz. Akşam saat 20:10'dan itibaren Ay ve Neptün arasında inanılmaz bir bağlantı gerçekleşecek. Etkileyici bir ruh, mükemmel bir sanat anlayışı ve çok fazla empati geliştireceksiniz.


Koç (21 Mart-20 Nisan)

Sevgili Koç, Salı günü senin için karışık bir gün olabilir. Öncelikli odak noktan ev, aile ve özel hayatın olacak. Ailenden bir kadınla önemli bir konuşma yapabilirsin. Sakin olmalısın. Ayrıca iş veya seyahat ile ilgili bir karar vermeden önce iyi düşün.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)

Sevgili Boğa, olaylara yaklaşımın daha duygusal olacak. Başkalarıyla konuşurken yüzeysel sohbetler değil, gerçek bir sohbet istiyorsun. Aşk hayatın ilginçliklerle dolu olacak, ama özellikle kadın Boğalar kaprislerinle aşırıya kaçmamalılar. Fazla naz aşık usandırırmış.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler, finansal meselelerle ilgili karışıklık olabilir. Kendini bir şeylere karşı engellenmiş hissedebilirsin. Sağlığınla ilgili sıkıntı yaşayabilirsin. Bu nedenle ağır yüklerden kaçın. İş, seyahat veya kişisel yaşamınla ilgili önemli kararlar alabilirsin.

Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, Ay senin burcunda, kendini daha duygusal hissediyorsun. Otoritelerle ya da daha yaşlı biriyle uğraşırken kendini engellenmiş hissedebilirsin. İşlerin günün büyük bir kısmı için iyi olacak. Ancak günün sonuna doğru bir güç mücadelesi içine girebilirsin. Sakin ol.

Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)

Sevgili Aslan, Venüs, Merkür, Uranüs senin burcunda. Bu da enerjinin düşmesine neden olabilir. İş yerindeki bazı kişilerle olabilecek problemlerden uzak dur. Zamanını ve kaynaklarını boşa harcama. Yaşadığın yerin dışındaki insanlarla ilgili olaylar özel bir önem taşıyacak.

Başak (24 Ağustos-22 Eylül)

Sevgili Başak, mülkünün gelişimi için iyi bir gün geçireceksin. Nakit para akışın olacak. Bir kız arkadaşınla veya bir grubun bir üyesiyle konuşmak önemli olacak. Başlangıçta konuşacağınız konu sıkıntılı olabilir, ancak daha sonra her iki tarafta anlayış gösterecek.

Terazi (23 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi, otoritelerle başa çıkman kolay ve zor olmak arasında ileri geri sallanacak. Sabah erken saatlerde, engellerle veya muhalefet edenlerle karşılaşabilirsin. Öğleden sonra işler yumuşayacak. Ancak günün geç saatlerinde, birisi canını sıkabilir. Sakin ve sabırlı ol.

Akrep (24 Ekim-22 Kasım)

Sevgili Akrep, siyaset, din ve ırksal konular gibi tartışmalı konulardan kaçın. Çünkü sabah saatlerinde ve günün geç saatlerinde, bu konular üzerinde biriyle gereksiz bir tartışmaya girebilirsin. Ayrıca bir akraban seni kendi problemleriyle meşgul edebilir.

Yay (23 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yay, paylaşılan mallar, miraslar ve sigorta anlaşmazlıkları ile ilgili çatışmalar ortaya çıkabilir. Sabır senin en iyi müttefikin. Tartışmaya girmeden önce iyi düşün. Ev işlerin de senin için önemli olacak. Zamanını ve kaynaklarını boşa harcama.

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)

Sevgili Oğlak, Ay, burcunun karşısında. Bu da başkalarıyla ilgilenirken daha sakin ve sabırlı olman gerektiği anlamına gelir. Eşine karşı kapris yaparken aşırıya kaçmamalısın. Ev halkını ilgilendiren önemli bir sorun çözme kavuşacak. Evinle ilgili bazı konular gündeme gelebilir.


Kova (21 Ocak-18 Şubat)

Sevgili Kova, sabah veya öğleden sonra işe çok fazla saldırma çünkü sonrasında pişman olacaksın. Bazen engellerle karşılaştığımızda, onlarla yüzleşmek yerine görmezden gelmek en doğrusu. Senin de yapman gereken bu. Çok telaşlı olma.

Balık (19 Şubat-20 Mart)

Sevgili Balık, çocuklara karşı sabırlı ol ve aynı şekilde eşine karşı da sabırlı ol, çünkü sabah ve öğleden sonra canın biraz sıkılabilir. Temas halindeyken veya başkalarıyla çalışırken duygularına boyun eğmekten kaçın. Profesyonel temasta bulunduğun bir kişiyle konuşmada gerginlikler olacak.

30 Temmuz’da doğan tüm okurlarımızın da doğum günü kutlu olsun. Hepimiz için sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun. 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER