Pearl Sirius’tan 31 Temmuz 2019 Çarşamba Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 31 Temmuz 2019 Çarşamba Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, 31 Temmuz 2019 Çarşamba günü Yeni Ay, saat 15: 16'da Aslan’a girecek, bu yüzden önümüzdeki iki gün boyunca kendinizi ifade etmeye odaklanacaksınız. Tekrar ilgili hissedeceksiniz ama abartmayın. Yaratıcılık, flört etme ve zevk alma arzunuz uyanacak. Eski arkadaşlarınız veya iş ortaklarınızla ilişkilerinizi sürdürmek için duygusal ve maddi kayıplarınızı geri kazanma fırsatınız olacak. Cüzdanınız, araba anahtarlarınız, cep telefonunuz veya dizüstü bilgisayarınız gibi kişisel eşyalara dikkat edin. Seyahat edenler, bu seyahatin sebebi olacak birisiyle hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Bekar ve yalnızsanız, tanışma için daha aktif bir arama yapabilirsiniz. Çalışmalarınızda, kariyer gelişiminiz için size özel beklentiler kazandıracak ilginç bir durum ortaya çıkacak.


Koç (21 Mart-20 Nisan)

Sevgili Koç, Yeni Ayı, çalışmayı ve oyun oynamayı nasıl dengelendiğini düşünmek için tüm yıl boyunca en iyi gün olabilir. Sosyal planlarınız değişebilir. Çok fazla taahhütte bulunduğun müşteriler veya meslektaşlarınla işlerin zor olacak.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)

Sevgili Boğa, bugünün Yeni Ayı, evini nasıl geliştireceğini ve aile ilişkilerini nasıl geliştireceğini düşünme şansın. Ailene yatırım yapman faydalı olacak çünkü aile altındır. Ev rutininde aksamalar yaşayabilirsin. Ayrıca başkalarının vaatlerine güvenmekten kaçın.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler, kazaya eğilimli bir gün bu yüzden söylediğin ve yaptığın her şeye dikkat et. Ancak özgün, yaratıcı fikirlerle dolu olabilirsin. Yeni yüzlerle tanışmayı ve yeni yerler görmeyi bekle. Başkalarıyla iletişim tarzını gözlemle.

Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, yaşamını daha iyi yönetmek için mal ve zenginliklerini nasıl kullanabileceğine odaklanmak için iyi bir gün. İhtiyaç duyduğundan daha fazlasına sahipsen, mallarının mağduru olursun. Değer sistemini ve aynı zamanda sahip olduğun eşyalarla ilişkini düşünmek için de iyi bir gün.

Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)

Sevgili Aslan, otorite konumunda olan birine karşı isyan etmek isteyebilirsin. Ailende veya bir bankanın, bir kredi kurumunun, vergi idaresinin vb. bir temsilcisiyle toplantılarda ve finansal görüşmelerde farklı zorluklar yaşayacaksın. Duyarlı ve hassas olacaksın.

Başak (24 Ağustos-22 Eylül)

Sevgili Başak, huzursuz ve asi hissediyorsun. Başkalarının yardımıyla kolayca başarıya ulaşma yeteneğini sevebilirsin, ancak hayal kırıklığına uğrayacaksın. Çünkü her şey kendi çabana ve aktivitene bağlı olacak. Başka yerlerden insanlarla etkileşimde bulunma fırsatın olacak.

Terazi (23 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi, heyecan için güçlü bir özlemin var, bu yüzden birini baştan çıkarabilirsin. Ya da eğer birisi sana duygusal talepte bulunursa üzülebilirsin. Bu ve gelecek hafta için finansal maliyetlerini planlama yapacaksın. Aşkta eşinin yaşam problemleri hakkında gerginlik veya endişe anları olacak.

Akrep (24 Ekim-22 Kasım)

Sevgili Akrep, ebeveynler, patronlar ve polisle ilişkiler keskin ve tahmin edilemez görünüyor. Çarşamba günü uzlaşmak zor olacak. Hiç kimseye hiçbir şey kanıtlamaya çalışma. Kelime ve eylemlerde kendini kontrol altına almak yalnızca senin sorumluluğunda.

Yay (23 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yay, seyahat planları iptal edilebilir, kesintiye uğrayabilir veya değiştirilebilir. Ya da belki aniden seyahat etmek zorunda kalabilirsin. Aynı şekilde okul programları, özellikle kolejler, teknik okullar ve üniversiteler gibi aniden değişebilir. Biraz zaman kazanmak için her şeyi iki kez kontrol et.

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)

Sevgili Oğlak, beklenmeyen bir şey bankacılığı, sigorta meselelerini veya vasiyetname ve miraslarla veya ortak mülklerle ilgili bir şeyi etkileyebileceğinden bu alanları iki kez kontrol et. Kaybını önlemek için zamanında bir şeyler yakalaman gerekebilir.

Kova (21 Ocak-18 Şubat)

Sevgili Kova, hayatında biraz heyecan istediğin için, sana yakın olan birini baştan çıkarabilirsin. Mars burcunun karşısında olduğu için başkalarıyla çatışmalar çıkmasını kolaylaştırıyor. Buna ihtiyacın yok. Çarşamba günkü gelişmeler sana kişisel veya finansal başarı getirecek.

Balık (19 Şubat-20 Mart)

Sevgili Balık, işin veya iş rutinin hakkında bir şey tahmin edilemez olacak. Bir şey yarıda kesilebilir. Randevuyu kaçırabilir veya bir şeye geç kalabilirsin. Personel sıkıntısı, bilgisayar çökmesi, karışık durumlar olaylar dizisini tetikleyebilir.

31 Temmuz’da doğan tüm okurlarımızın da doğum günü kutlu olsun. Hepimiz için sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun. 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER