Pearl Sirius’tan 5 Ağustos 2019 Pazartesi Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 5 Ağustos 2019 Pazartesi Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, 5 Ağustos 2019 Pazartesi günü aşk, sanat ve estetik, cinsiyetler arasında pozitif iletişim, cömert ve idealist girişimler alanlarında güçlü destek sağlayacak. Venüs, Güneş ve Jüpiter ile üç yeni keyifli Ay bağlantısı dikkat çekiyor. Ayrıca Pazartesi, hem maddi hem de duygusal sorunları çözme zamanı değil. Yaptıklarınızla, onların derinleşmesine, bir entrika ya da manipülasyona maruz kalmasına neden olabilirsiniz. Sabrınız önümüzdeki birkaç gün ve haftalar boyunca başarı kodunuz olacak.


Koç (21 Mart-20 Nisan)

Sevgili Koç, seyahat planların heyecan verici görünüyor. Yasal ve tıbbi konularla ilgilenmen olumlu sonuç verecek. Ancak ebeveynler, patronlar, üst düzey kişilerle hatta polis de dahil olmak üzere onlarla konuşurken en iyi davranışında bulun. Bir yolculuk planlıyorsan engellerle veya başka zorluklar yaşayabilirsin.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)

Sevgili Boğa, eğlence getirecek toplantılar için iyi bir gün. Finansal konularda biraz zorluk yaşayabilirsin. Neyse ki birlikte çalıştığın insanlar, taahhütlerini geliştirmede önemli bir etkiye sahip olacak. Ayrıca başka ülkelerle, özellikle de seyahatle, politikalarla, ırkla veya dinle uğraşmakta zorluk çekebilirsin.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler, özellikle çocuklar, spor ve eğlence gezileriyle keyifli bir sosyal gün geçireceksin. Ekipman, ortak mülk, finansman ve evlenebileceğim adaylar gündeminde olacak. Daha sert bir tavırla insanların hareketlerinin saldırısına uğrayacak duygusal ve hassas ruhuna daha dikkatli olman gerekebilir.

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, evde eğlenmenin tadını çıkaracaksın. Aile toplantıların olumlu olacak. Ancak sabah saatlerinde eşinle ya da yakın bir arkadaşınla istekli olarak çatışmalara girme. Pazartesi günü pahalı eşyalar almaktan kaçın. Arkadaşlarınla buluşmak veya bir araya gelmek için iyi bir gün olacak.

Aslan (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Sevgili Aslan, eğlenceli bir gün ama bunu günün sonuna kadar koruman gerekebilir. Sabah saatlerinde ve daha sonra günün geç saatlerinde kendini sağlık sorunları, işle ilgili veya evcil hayvanla ilgili bir şeyle karşı karşıya bulabilirsin. Sakin ol. Yakın bir arkadaşınla ilgili hoş olmayan haberler alabilirsin.

Başak (24 Ağustos - 23 Eylül)

Sevgili Başak, iş ve ticaret için iyi bir gün. Çünkü kazancını artırmanın ya da karlı bir finansal anlaşma yapmanın yollarını görebilirsin. Sabahın erken saatlerinde ve günün geç saatlerinde, özellikle çocuklarla veya sosyal meseleler veya spor ile ilgili finansal anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Rahat ol.

Terazi (24 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi, Ay, Jüpiter ile burcunda dans ederken, bu da sizi mutlu edecek. Ticaret için iyi bir gün. Aynı zamanda başkalarıyla, özellikle de gruplarla ilgilenmek için de güzel bir gün. Ne yazık ki sabah ve günün geç saatlerinde aile kavgaları meydana gelebilir. Sakin ol.

Akrep (24 Ekim - 22 Kasım)

Sevgili Akrep, çelişkilerle ve karmalarla dolu bir gün. Günün sözü “olumlu ve iyi hissediyorum” olmalı. Ancak sabahları ve daha sonra günün geç saatlerinde, başkalarıyla çok büyük sürtüşme veya kişisel kaygı yaşayabilirsin. Para kazanma fikirlerini bir yere not al.

Yay (23 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yay, özellikle gruplar, kulüpler ve dernekler ile sohbet etmenin tadını çıkaracaksın. Gelecekteki fikirlerini, geri bildirimlerini almak için birisiyle paylaşabilirsin. Sabah ya da günün geç saatlerinde finansal bir tartışman olabilir ya da belki bir kavgaya girebilirsin.

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)

Sevgili Oğlak, dikkatli ol çünkü başkaları seni fark edecek. Güven bana. Bu arada günün büyük bir kısmı olumlu ve senin üzerinde harika bir izlenim bırakacak. Yine de sabah ve yine günün geç saatlerinde, bir ebeveyni, patronu olan tartışma çıkabilir.

Kova (21 Ocak-18 Şubat)

Sevgili Kova, seyahat planları ve yeni bir şeyler öğrenme veya başka kültürlerden insanlarla konuşma şansı moralini yükseltecek. Yayıncılık, medya, tıp ve hukuk ile ilgili konular iyi gidecek. Ancak sabah ve günün geç saatlerinde, bir şeyle ilgili ego savaşları gerçekleşecek. Politikadan uzak dur.

Balık (19 Şubat-20 Mart)

Sevgili Balık, bankacılık sorunları ve ortak mülkle ilgili her şey olumlu görünüyor. Aslında kendini zengin hissedeceksin. Çatışma olabileceği için sabah ve günün geç saatlerinde başkalarına karşı sabırlı ol. Sorunun bir parçası olma.

5 Ağustos’ta doğan tüm okurlarımın doğum günü kutlu olsun. Sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER