Pearl Sirius’tan 5 Temmuz 2019 Cuma Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 5 Temmuz 2019 Cuma Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, Cuma günü, son 6 yılda edinilen deneyim temelinde çalışacaksınız. Bu 6 yıllık dönem için hazırlıkları veya ilişkileri tamamlayabilir veya hazırladığınız bir planı uygulayabilirsiniz. Genel olarak, yaşanan olaylar iş ve ailenizin etrafında dolaştıracak. Zaten iyi bir üsse, o zaman Cuma günü zevk için bir şey olacak. Aksi takdirde şikayet edilecek bir şeyler olacak. Son geçmişinizde birine hakaret ettiyseniz ya da hayal kırıklığına uğrattıysanız, konuşma, bağışlama veya yeni bir şans isteme zamanı.

Koç (21 Mart-20 Nisan)
Sevgili Koç, sen Zodyak’ın sanatçısısın. Yeni bir şey deneyeceksin - fotoğrafçılık, kaynak, heykel, dikiş, örgü, dokuma, havai fişek oluşturma - her şey… Yaratıcı zihnini kullanmak ve fikirleri keşfetmek için mükemmel bir gün. Aynı zamanda sosyal, eğlenceli bir gün olacak
Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)
Sevgili Boğa, evde dinlenmek için ya da arkadaşlarını ve aileni eğlendirmek için mükemmel bir gün. Tanıdık, rahat bir ortamda, tercihen evde rahatlamak isteyebilirsin. Bir kadın akraba ile ilişkin önemli olabilir. Harcamalarını yiyecek, eğlence ve yakıtla sınırlandır.
İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Sevgili İkizler, işinde önemli başarılar elde edebileceksin. Beklenmedik bir durumdan veya haberlerden faydalanabilirsin. Önemli bir duruma veya soruna bağlı kalmak zorunda kalabilirsin. Kişisel hayatında veya aşk hayatında bazı davranışları düşün ya da önemli bir karar ver.
Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeç, kendi duygularını ve isteklerini takip etme eğiliminde olacaksın. Onlar senin tarafından yanlış kararlar ve eylemler için temel olabilir. Her şeyden önce, parasal kayıplardan ya da gereksiz maliyetlerden sakın. Ailenin yükümlülüklerinden kaçma.
Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)
Sevgili Aslan, Ay burcunda, bu da seni daha duygusal yapar. Ancak aynı zamanda seni biraz daha şanslı yapar ve insanları, durumları sana çekecek. Eğlenceli, eğlenceyi seven, sosyal bir gün geçireceksiniz ama yemek, yakıt ve eğlence hariç para harcamak için kötü bir gün.
Başak (24 Ağustos-22 Eylül)
Sevgili Başak, seyahat ve aşk temasları için iyi bir gün geçireceksin. Cuma günü, hafta sonu boyunca çözülebilecek hane halkı sorunları olacak. Seninle kaba ya da alaycı olabilecek insanlarla kaçın. Gruplara ve arkadaşlara normalden daha fazla katılacaksın.
Terazi (23 Eylül - 23 Ekim) 
Sevgili Terazi, başkalarının gözünde iyi görünüyorsun, özellikle patronlar ve üst düzey kişiler tarafından, çünkü Güneş burcunun en tepesinde. Ay seni herkese, özellikle de kadınlara karşı dostça olmaya çağırıyor. Alışveriş yapmaktan ve önemli kararlardan kaçın. 
Akrep (24 Ekim-22 Kasım)
Sevgili Akrep, ileri eğitim, yeni yerler keşfetme şansı ve seyahat hepinize hitap edecek. Başkalarıyla sosyalleşmekten keyif alacaksın. Ancak parasal kayıplardan ya da gereksiz maliyetlerden sakınmalısın. Ailenin yükümlülüklerinden kaçma. Onları yerine getir.
Yay (23 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yay, miras, sigorta meseleleri ve paylaşılan mülklerle ilgili meseleler artık aklında. Harcamalarını yemek, yakıt ve eğlence ile sınırlandır. İşleri hafiflet. Senden daha genç insanların yaşamındaki olaylara katılacaksın. Para ile ilgili taahhütlerden kaçın.


Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)
Sevgili Oğlak, ortaklarınla ve yakın arkadaşlarınla olan etkileşimlerin önemli. Çünkü Güneş senin burcunun karşısında. Ay, Para Evi’nden birinde ve bir Ay Uyarısı. Bu nedenle önemli kararları ertele. Harcamaları yakıt, yiyecek ve eğlence ile sınırla.
Kova (21 Ocak-18 Şubat)
Sevgili Kova, başkalarıyla sosyalleşmek için harika bir gün. Daha iyi organize olma planların suda biraz durmuş olabilir, ancak bu sadece bu gün için. Başkalarıyla vakit geçirmekten keyfini çıkar ama önemli kararlardan kaçın. Yiyecek, yakıt ve eğlence dışındaki hiçbir şey için alışveriş yapma.
Balık (19 Şubat-20 Mart)
Sevgili Balık, çok yaratıcı bir gün çünkü sen aklınla iletişim halindesin. Özellikle sanat, eğlence dünyası ve ağırlama endüstrisinde yeni fikirler ve yaratıcı çözümler keşfet. Akıllı ol ve yemek, yakıt ve eğlence harcamalarını kısıtla. Çünkü Ay boşlukta olacak.
5 Temmuz’da doğan tüm okurlarımızın da doğum günü kutlu olsun. Hepimiz için sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun. 

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER