Pearl Sirius’tan 8 Ağustos 2019 Perşembe Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 8 Ağustos 2019 Perşembe Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, 8 Ağustos 2019 Perşembe, Güneş ile Jüpiter arasındaki bağlantı yaşam kalitesini ve yüce özlemleri etkileyen inanılmaz bir etkiye sahip. Ahlaki ve idealist ilkelere göre hareket edeceğiniz sürece, yeni bir başlangıç ​​hayırlı olacak. Yeterince sabırlı olmanız ve gelecekteki eylemlerinizi iyi değerlendirmeniz durumunda yeni planlar ve taahhütler başlatmak için hayırlı bir gün olacak. Evinizde kalmayın ve tanısanız da, tanımasanız da insanlardan uzak durmayın. Zodyak’ın Su burçları Yengeç, Akrep veya Balık erkekleri, mali ve maddi görevlerini ve planlarını geliştirmek için hayırlı bir gün geçirecekler. Satın alabilir, satabilir, verebilir veya alabilirsiniz.


Koç (21 Mart-20 Nisan)

Sevgili Koç, akrabalarını, arkadaşlarını ya da iş arkadaşlarını eleştirme. Önceliğin, kariyer başarın için mücadelelerine veya mükemmel bir tatil planlamaya odaklanmalısın. Zaten tatildeysen, zamanından en iyi şekilde yararlanmak için biraz zaman ayır. Genç Koç, gelecek öğretim yılına yönelik düşüncelerini değiştirmelisin. Romantizm peşinde koşan Koç, yavaş ve amaçlı hareket etmelisin.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)

Sevgili Boğa, arkadaşlarınla ve ailenle anlaşmazlıklarla karşılaşacaksın. Anlaşmazlıklara veya tartışmalara girmeyerek, olası anlaşmazlıkları önleyebilir veya azaltabilirsin. Duygusal ve fiziksel aşırı yükü yasakla. Akşam yemeğine dostlarını veya yeni tanıştığın arkadaşlarını davet edebilirsin. Seni şaşırtacak veya memnun edecek bazı haberler alacaksın.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler, bazı İkizler, yaşayacakları olayların ana menüsünde gezinmeyi zor bulacak. Perşembe günü planların suya düşebilir. Akşama doğru, günün az çok dengelenecek. Akşam saatleri zihnini boşaltmak ve yoğun günün olaylarını incelemek için doğru an olacak. Suda geçirilen zaman, ister banyo, ister havuz, ister sauna olsun inanılmaz derecede sana iyi gelecek.

Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, gerçeklikten uzaklaşmamalısın. Hayallerini kovalama ve önünde gördüğüne bağlı kalma. Birkaç kader olayıyla karşılaşman muhtemel. Geleceğini tanımlayan bazı sorularla karşılaşabilirsin. Bir kahve eşliğinde biraz egzersiz yap. Önemli olan herhangi bir şeyi kabul etme veya önemli belgeleri imzalama. Sadece bilgi ve verilerini al ve şimdilik bekle.

Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)

Sevgili Aslan, son derece çelişkili haberler ile dolu bir gün olacak. Bu bilgileri aldıkça genelleştirmeye çalışma. Önemli kararlar vermede gecikme iste. Diyete başlamak ya da kötü bir alışkanlığı bitirmek için iyi bir gün değil. Mali konularda çok daha iyi şans ve başarı elde edeceksin. Bazı Aslan'ların sıra dışı hatta maceracı bir fikir kullanarak gelirlerini arttırma şansı var.

Başak (24 Ağustos-22 Eylül)

Sevgili Başak, sevdiklerine güvenme. Aile üyelerin ve yakın arkadaşların kendilerine odaklanacak ve yardım, öneri taleplerin için sağır olacaklar. Dışarıdan destek almanı gerektirecek her şeyi bir kenara bırak. İlişkinin gelecekteki kaderini belirleyecek uzun ve verimli bir tartışma yapabilirsin. Evliliklerinde ya da ilişkilerinde mola vermek isteyenler, Perşembe gününden yararlanabilir.

Terazi (23 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi, arkadaşlarınla görüşmek veya kulüpler, gruplar, organizasyonlarla etkileşime geçmek için harika bir gün. İnsanlar enerjik, coşkulu ve seni gördüklerine sevinecekler. Kıskançlıktan ve öfkeden uzaklaşma cesaretine sahip olanlar, işlerinde kendilerini daha iyi hale getirme veya iyi alışveriş yapma şansına sahip olacaklar. Ayrıca önemli bir şeyi şimdilik kabul etmeyin.

Akrep (24 Ekim-22 Kasım)

Sevgili Akrep, başkalarının yararı için kendini feda etmemelisin. Çünkü Perşembe günü hiç kimse çabalarını takdir etmeyecek. Zamanını kişisel meselelerine ayırman, finansal ve lojistik problemleri ortadan kaldırman, enerjini yenilemen senin için daha faydalı olacak. Arkadaşlarınla kafede buluşmak, plajda zaman geçirmek ya da görmek istediğin en son filmi izlemek için güzel bir gün.

Yay (23 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yay, planlarından sürekli olarak uzaklaşman muhtemel. Ortaya çıkacak çok sayıda telefon görüşmesi, mesaj ve kişisel ziyaretler var. Önemli belgeleri yürütmen ile ilgili olarak sunulan bir acil durum olabilir. Akşamın ilerleyen saatlerinde, tüm hayatını değiştirmek için istekli olacaksın. Dünyanın başka bir ülkesine taşınmak, hatta az sayıda nüfusa sahip bir adaya kaçmak isteyebilirsin.

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)

Sevgili Oğlak, sevdiklerinle ilgilenirken bencil olma. Bu tavsiyemi özellikle çok daha yaşlı ve daha genç akrabalarınla ilgilenirken unutma. Eğer konsantre olursan, iş dünyasında veya sanatta gerçek zaferler elde edeceksin. Aşk hayatındaki sıkıntılardan, basmakalıp ve monotonluktan kaçınmak için dikkatli ol. Başkaları için çalışan Oğlaklar, yaratıcılıklarını işlerinde kullanmalı.

Kova (21 Ocak-18 Şubat)

Sevgili Kova, geçmişinin hüzünlü kısımlarını hatırlama olasılığın yüksek. Burada ve şimdi yaşamaya konsantre ol. Yeni zirveler için çabanı asla bırakma. Mesleki güçlü yönlerini benimse. İleride daha büyük görevler için biraz para tasarrufu yapmak ve enerjini korumak için çalışman faydalı olacak. Evin ile ilgili herhangi bir şeyi değiştirmek için iyi bir gün değil.

Balık (19 Şubat-20 Mart)

Sevgili Balık, profesyonel ve ticari durumlarda fırsatlar ortaya çıkacak. Sana yardımcı olmayanlara yardım etmeni istediklerinde reddederek meslektaşlarını kırmaktan korkma. Tüm enerjini tek bir projeye odaklarsan etkileyici sonuçlar elde edersin. Gürültülü partilerden kaçın ve dinlenmek için sessiz bir alan bul. Kazancını artırman ve yeni projeler keşfetmen mümkün.

8 Ağustos’ta doğan tüm okurlarımızın da doğum günü kutlu olsun. Hepimiz için sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER