Pearl Sirius’tan 9 Ağustos 2019 Cuma Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 9 Ağustos 2019 Cuma Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, 9 Ağustos 2019 Cuma, Venüs ile Jüpiter arasındaki Üçgen açı, aşk ve evlilik için iyi bir takımyıldızı. Yeni bir tanışma yapacak olan herkes en azından günlüğüne bu tarihi yazmalı, çünkü mutlu bir aşk ilişkisinin başlaması için önemli bir şans var. Ve şu anda birbirleriyle iyi geçinemeyenler için aynı zamanda uzlaşma için mükemmel bir gün. İlk adım her zaman önemli ve çok hızlı bir şekilde başarılı olacak.


Koç (21 Mart-20 Nisan)

Sevgili Koç, finansal kararlar ve büyük alımlar için kötü bir gün. Eğlenceli, sevgi dolu bir gün… Biriyle uzun bir öğle yemeğinin tadını çıkarabilirsin. Erken rezervasyon yap. Sanatın tadını çıkar veya yaratıcı projelere katıl. Çünkü aklınla iletişim halindesin. Başarı istiyorsan, bunun gerçekleşmesi için çaba sarf etmelisin. Bunu gerçekleştirmelisin.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)

Sevgili Boğa, hayatınla ilgili bazı değişiklikler arzuluyorsun. Muhtemelen profesyonel değişiklikler görmek istiyorsun. Kariyer seçimin, tutkulu olduğun bir şey olmalı. Her gün bunun için heyecanlı olmalısın. Oraya gitmen için yapman gereken iş buna değecek. Gayrimenkul fırsatlarını keşfediyorsan, harekete geçmeden önce biraz bekle.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler, çok çalışıyorsun ama yine de görmek istediğin sonuçları görmüyorsun. Bir satış elemanıysan, telefonda alışkın olduğundan daha uzun bir süre birisini telefonda tutmak bir başarı. Senden satın almasalar bile en azından birinin dikkatini çekme konusunda ilerleme kaydettiğin bir başarı. Küçükten başla ve hedefine nasıl ulaşacağını bulmaya başla.

Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, şu an üzerinde bulunduğun konuyla ilgili tutkulu değilsen, yaşamda farklı bir yol seçmekten korkma. Hedeflerini ve o anda girdiğin yönü değiştirmek korkutucu ve rahatsız edici olabilir. Fakat daha sonra kendine teşekkür edersin. Kardeşler, akrabalar ve komşularınla konuşmaktan zevk alacaksın çünkü herkes tarafından sevildiğini hissedeceksin.

Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)

Sevgili Aslan, başkalarının tavsiyesine önem ver. Bazen çevremizdekiler, yakalandığımız duygusal bir durum hakkındaki büyük resmi görebilir. Bu haklı oldukları anlamına gelmez ve bu onların tavsiyelerine uyman gerektiği anlamına gelmez. Ancak açık fikirli olmak faydalıdır. Ayrıca spor etkinliklerinin, sosyal gezilerin, tiyatroların, çocuklarla eğlenceli etkinliklerin tadını çıkar.

Başak (24 Ağustos-22 Eylül)

Sevgili Başak, kendin için yeni bir hedef belirledin. Bunun için heyecan duyuyorsun ama bazen kafanın içine çok fazla giriyorsun ve bu hedefe ulaşma yeteneğinden şüphe ediyorsun. Sadece bu şüpheleri dinleme. Seni itmelerine ve teşvik etmelerine izin ver. Ne kadar çok zor şey yaparsan o kadar kolay olurlar. Emlak fırsatlarını keşfetmek için mükemmel bir gün.

Terazi (23 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi, satış, pazarlamacı, öğretmen, oyuncu ve yazarlar için harika bir gün. İnsanlar söylediklerini duymak isteyecekler, çünkü olumlu ve iyimsersin. Çoğu insan mutlu bir insandan etkilenir. Sen çok iyi bir problem çözücüsün. Sadece kendi problemlerini değil, başkalarının da problemlerini çözmeye bayılırsın. Senin için Cuma günü de böyle bir gün olacak.

Akrep (24 Ekim-22 Kasım)

Sevgili Akrep, güvenmediğin birisine para borç vermekten kaçınmalısın. İçindeki ses birilerine güvenmemeni söylüyorsa, o zaman güvenme. Zihninin seni başka türlü ikna etmesine izin verme. Çünkü zihinlerimiz çoğu zaman düşündüğümüz kadar güvenilir değil. Ayrıca seni memnun edecek alımlar yapabilirsin. Gelirini arttırmanın ya da para kazanmanın yollarını ara.

Yay (23 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yay, karmaşık bir durumu olması gerekenden daha karmaşık hale getirme. En iyi olduğunu düşündüğün şeyi yap. Yanlış bir karar olduğu ortaya çıksa bile, en azından kendini suçlayamazsın. Ayrıca başkalarına karşı sempatik ve cömertsin. Etrafındakilerin sosyal refahı için endişen daha güçlü olacak ve sosyal değişim bayrağını yükseltebilirsin.

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)

Sevgili Oğlak, yaşamında bir mutluluk hissi yaşayabilirsin, bu nedenle seni problemlerinin çözüldüğüne inanmanı sağlar. Başkalarıyla iyi zaman geçirmek için istekli hissedeceksin. Ayrıca evde kalıp dinlenmek için de harika bir gün. Cuma günü akşam saatlerine doğru duygusal olacaksın. Hatta kolay ağlamaya eğilimli, sessiz ve üzgün olabilirsin. Unutma her şey gelip geçici.

Kova (21 Ocak-18 Şubat)

Sevgili Kova, son zamanlarda aklında olan eski bir arkadaş veya akraba ile telefon görüşmesi yap. İlişkilerini değerlendir ve hangilerinin sağlıksız olduğuna ve hangi ilişkilerin yaşamının bir parçası olmayı hak ettiğine karar ver. Ayrıca daha az şanslı olanlara fayda sağlayan hayırsever olaylara ve gruplara katılmanın faydalı olduğunu göreceksin.

Balık (19 Şubat-20 Mart)

Sevgili Balık, Cuma gününü kendine ve kişisel refahına dikkat ederek geçirmelisin. Meditasyon ve egzersiz, hayatta olan stresli durumları hafifletmek için en iyi yollardan birkaçı. Kendi mutluluğunu yaratmalısın. Bu arada beklenmeyen harcamalar yapman gerekecek. Seninle temasa geçecek insanlarla olan finansal ilişkilerinde dikkatli ol. Patronundan zam veya bir şey istemek için iyi bir gün.

9 Ağustos’ta doğan tüm okurlarımızın da doğum günü kutlu olsun. Hepimiz için sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun. 

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER