Pearl Sirius’tan 9 Temmuz 2019 Salı Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 9 Temmuz 2019 Salı Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, 9 Temmuz 2019 Salı günü planlarınızdaki şaşırtıcı değişikliklere hazırlıklı olun. Çoğunlukla ailenizin sahip olduğu maddi çıkarlarınız veya mülkünüzle ilgili yeni bir karar almak için ya da yeni bir girişime ihtiyaç duyabilirsiniz. Salı günü, hayatınızdaki yeni insanlardan, yeni gelişmelerden korkmayın. Koşullar gerektirdiğinde hızlı bir şekilde yaşamayı öğrenin. Beklenmedik bir hediyenin veya satın alacağınız bir şeyin tadını çıkarabilirsiniz. Duygusal olarak kendiniz için veya eviniz için bir satın alma işlemi yapabilirsiniz. Önemli kaygılarınız için size bir umut ışığının verileceği bir gün. 

Koç (21 Mart-20 Nisan)
Sevgili Koç, bazı günler başka bir günden daha kolay ve ne yazık ki senin açından pek iyi bir gün olmayacak. Eş, ortaklar, ebeveynler ve patronlarınla ilişkilerin pek iyi görünmüyor. Birşeyleri zorlama; bunun yerine, uzlaşmaya hazır ol. Mütevazı olmanda yarar var.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)
Sevgili Boğa, nereye gidersen git, yapmak istediklerini engelleyen mutlaka engellerle veya insanlarla tanışırsın. Hem günlük işinde hem de işinde gerçekleşecek. Bu yanlış bir şey yaptığın anlamına gelmiyor. Ancak işlerin zor olacağı anlamına geliyor.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Sevgili İkizler, finansal açıdan iyi bir gün olduğunu söyleyemeyeceğim. Planlarını veya fikirlerini ertelemen gerekebilir, çünkü yeteri kadar paran yok. Eğlenceli günler, spor etkinlikleri veya çocukların için yeterli paran da olmayabilir. Bu geçici bir durum. Sabırlı ol.

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeç, eş, ortaklar, yakın arkadaşlar ve ailenden biri ile ilişkilerin hayal kırıklığı yaratabilir. İşlerin zor, bu yüzden kendini yalnız hissediyorsun. “Yaptığım bir şey miydi?” "Söylediğim birşey miydi?" gibi soru işaretleriyle bir gün olacak. Ne yazık ki milyonlarca insan bunu hissedecek.

Aslan (23 Temmuz - 23 Ağustos)
Sevgili Aslan, cesaretin kırılmışa benziyor, çünkü ne denersen dene istediğin gibi olmayabilir veya reddetebilirsin ya da engellerle karşılaşırsın. Bu ufukta sadece geçici bir kara bulut. Çarşamba günü herşey çok daha iyi olacak. 

Başak (24 Ağustos - 23 Eylül)
Sevgili Başak, senin için arkadaşların ve gruplarınla ilişkilerin ön planda olacak. Çocuklarınla ilişkilerine; eşinle ilişkilerine ve son olarak paran ve varlıklarınla ilgili yaşayacağın belirsizliklere takılma. Bunu kabul et, çünkü bir veya iki günlük bir süreç.

Terazi (24 Eylül - 23 Ekim)
Sevgili Terazi, burcundaki Ay Satürn'le çelişiyor. Güneş burcunun üstünde, Satürn de aynı şekilde. Canın sıkılabilir, depresyonda hissedebilir veya başkalarıyla, özellikle de otorite figürleriyle çelişebilirsin. Endişelenme. Bu uzun sürmeyecek.

Akrep (24 Ekim - 22 Kasım)
Sevgili Akrep, olumsuz düşünceye kapılmak kolay olur, çünkü ne yapmak istediğin ne olursa olsun, otoriteden biri seni eleştirebilir. Her yönden engellenmişsin gibi hissedebilirsin. Ama sen yalnız değilsin. Çünkü herkes farklı şekillerde hissedecek. Cesur olmalısın.

Yay (23 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yay, finansal tartışmalar iyi gitmeyecek. Para istemek veya bir şeyi nasıl bölmek veya paylaşmak istediğine karar vermek için kötü bir gün çünkü dileklerin engelleniyor veya reddedilecek. Bunu bilerek, önemli mali tartışmaları başka bir gün veya hafta içinde daha sonraya ertele. 

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)
Sevgili Oğlak, yakın arkadaşlarınla ve eşinle ilişkilerin zor olabilir. Yanlış anlaşıldığını hissedebilirsin. Aynı şekilde, patronlarla, ebeveynlerle ve otorite figürleriyle ilişkilerin de gerginlik göstermekte. Gerçek şu ki, herkes bu sınırlayıcı etkiyi hissediyor olacak. 

Kova (21 Ocak-18 Şubat)
Sevgili Kova, içgüdülerine güven, çünkü özellikle işte olmak üzere başkalarıyla uğraşmak için zor bir gün olduğunu biliyorsun. Ayrıca affetmeyi istemenin izin verilenden daha kolay olacağını da biliyorsun. Irkla ilgili sorunları, siyaseti ve dini tartışmak için kötü bir gün. Tartışmalara girme.

Balık (19 Şubat-20 Mart)
Sevgili Balık, işyerinde başkalarıyla, farklı ülkelerden ve farklı kültürlerden insanlar ile sabırlı ol, çünkü herkes için zor bir gün. Onay almak veya izin almak için de zor bir gün olacak. İşbirliği yapmak zor görünüyor.

9 Temmuz’da, doğan tüm okurlarımın doğum günü kutlu olsun. Sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER