19-25 Ekim 2020 Balık Haftalık Burç

19-25 Ekim 2020 Balık Haftalık Burç

Sevgili Balık, bu hafta aşk hayatında telaşlı bir hafta olacak. Gezegensel enerjiler bu ilişkilerde büyük başarı ve istikrarı öngördüğü için pazartesi, bu yılın en iyi günlerinden biri ve eşinize evlenme teklif etmek iyi bir hafta. Salı günü, bekarlar aşkı en alışılmadık yerlerde bulabilirler, ancak hiçbir şeyi gözden kaçırmadıklarından emin olmak için işaretlere dikkat etmeleri gerekecek. Perşembe günü enerjiler düşük olacak ve kalbinizi açmak yerine kendinizi kilitlemeyi tercih edeceksiniz. Bu nedenle, sohbet sırasında kısa olabilir ve daha sonra özür dilemezseniz, yeni bir ilişki kurma şansınızı mahvedebilirsiniz. Hafta sonuna doğru, hem bir ilişkiniz varsa hem de bekarsanız, korumanızı tekrar indirecek ve yenilik arayacaksınız. Pek çok bakış ve talip çekeceksiniz. Yeni deneyimler sizi cezbedecek. Hatta aynı anda birkaç kişiye aşık olabilirsiniz. Ancak, eşinizle devam etmeyi seçerseniz, çok iyi bir bağlantı olacak ve tavrınız romantik ve koruyucu olacak.

19'dan 23'e kadar altıncı hissiniz gelişecek ve özellikle sanatla bağlantılıysa kısa vadede kar sağlayacak yatırımları seçeceksiniz. Psikologların, psikiyatristlerin, sosyologların ve ruhani rehberlerin mesleklerinden olumlu bir şekilde yararlanılacak. Uluslararası çevrelerde meslekler veya yatırımlar için bir başarı dönemi başlayacak. Çevirmenler, kendilerine ait olmayan bir ülkede yaşayan rehberler, göç etmek zorunda kalanlar, uluslararası ticaret yöneticileri ve öğretmenler.

Bu hafta bir seyahate çıkıyorsanız, manevi bir deneyim olacak. Bir hastalıktan, yaralanmadan muzdaripseniz veya ameliyat geçirdiyseniz, yıldızlar sizi yatıştıracak.  Ancak doktorunuzun tavsiyelerine uymalısınız.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER