Başak Burcu 9-15 Kasım 2020 Haftalık Yorumu

Başak Burcu 9-15 Kasım 2020 Haftalık Yorumu

Sevgili Başaklar, bu hafta gökyüzü korkularınızın bastırılmasını destekleyecek ve varoluşsal sorulardan kurtulmanıza yardımcı olacak. Bu kadar çok soru sormayı bırakacak ve harekete geçmeye başlayacaksınız. Günden güne zevk almak ve aşkı tam da anladığınız gibi yaşamak isteyeceksiniz. İşin sırrı kendinize karşı objektif olmak. Motivasyonlarınızı belirleyin ve gerçekten yapmak istediğiniz şeyi yapmaya başlayın. Başkalarının sizden beklentilerine göre hareket etmeyin. Bazı Başaklar, eşleri için hissettikleri duyguların ve yanılsamanın başlangıçta hissettiklerinizle aynı olmadığını öğrendiklerinde üzülürler. Ama endişelenmeyin. Bu günlerde kendinizi her zamankinden daha nostaljik hissedeceksiniz, ancak durumla nasıl başa çıkacağınızı bileceksiniz.

Şevkli gelecek vizyonunuz bu hafta belli sayıda zorluklar nedeniyle bazı engeller bulabilir. Sanki evren hayatınızı karmaşıklaştırmak için plan yapıyormuş gibi görünüyor. Özellikle hedefleriniz ve özlemlerinizle bağlantılı her şey. Acele etmeyin ve sonraki adımlarınızı düşünün. Mevcut durumu sakince düşünün ve tüm sorunlarınıza çözüm bulabileceksiniz. Bir adım geri atın ve farklı bir perspektiften gözlemleyin. Yıldızlar sizi kişisel ilişkilerinizde dikkatli olmaya davet ediyor. Bazı insanlar diyalektik bir savaş başlatmaya gerçekten istekli ve özellikle de doğrudan rakipleriniz. Öte yandan, ortak hedefleriniz nedeniyle siz ve ortaklarınız veya yatırımcılarınız birbirinizi daha iyi anlayacaksınız.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER