Aşı Olmasına Sinirlenen Genç Babasını Öldürdü

Aşı olmasına sinirlendi babasını öldürdü

Aşı olmasına sinirlendi babasını öldürdü

ABD'nin Florida eyaletindeki Palm Beach County'de aile dostunun "kuruntulu bir komplo teorisyeni" diye tanımladığı kişi, geçen hafta babasını döverek öldürmekle suçlandı.


Fezlekeye göre, 4 Şubat'ta bir aile dostunun 911 araması sonucunda yetkililer olay yerine intikal etti. Arama, Brian McGann Jr. ve babası arasında yaşanan şiddetli bir tartışma esnasında yapıldı.

Aile dostu, telefon görüşmesi sırasında Brian McGann Sr.'ın "Dur, beni öldürüyorsun" dediğini işittiklerini ve saldırının oğul McGann tarafından gerçekleştirildiğini düşündüğünü belirtti. McGann Jr.'ın sarhoş ve paranoyak tavırları sergilediği, babasına şiddet uyguladığı ve bağırdığı duyuldu. Babasının yakın zamanda aldığı aşıya sinirlenerek, komplo teorilerine inandığı iddia edildi.
Polis, McGann Sr.'ı evinin oturma odasındaki zeminde hareketsiz ve kanlar içinde buldu. Yüzü belirgin yaralarla dolu, şiş ve morarmıştı. McGann'in ölümü ertesi gün duyuruldu. Olay yerinde kanlı izler ve McGann Sr.'ın cesedi yakınındaki mobilyalarda kan lekeleri bulundu.
Brian McGann Jr. kaçmaya çalışırken polis tarafından görüldü ve yakalandığında elinde, yüzünde, ayaklarında ve giysilerinde kan olduğu tespit edildi. Palm Beach Adli Tıp Kurumu tarafından yapılan inceleme sonunda ölüm cinayet olarak değerlendirildi ve Palm Beach Şerif Bürosu tarafından McGann Jr.'a birinci derece cinayetten suçlama yöneltildi.
 

Etiketler:
ABD

DİĞER HABERLER

Çad
Çad'da darbe girişimi
28 Şubat 2024 Çarşamba