İşkenceci Baba Oğlunu Sporda Öldürdü

Baba, oğlunu zorla koşu bandında koşturarak öldürdü

ABD'de 31 yaşındaki bir baba, 6 yaşındaki oğlunu koşu bandında zorla koşturarak öldürmekle suçlanıyor.


Baba, oğlunu zorla koşu bandında koşturarak öldürdü

New Jersey'de yaşanan korkunç bir olayda, bir baba 6 yaşındaki oğlunu zorla koşu bandında koşturarak ölümüne neden oldu. Olay, 20 Mart 2021 tarihinde spor salonunda gerçekleşti. Anne Bre Micciolo, oğlunun vücudunda belirsiz morluklar fark edince durumu yetkililere bildirdi. Sosyal görevliler, çocuğun doktora götürülmesini istedi ve yapılan muayenede çocuk, babasının onu şişman olduğu gerekçesiyle koşu bandında zorla koşturduğunu söyledi.

Aynı gece çocuk, uykusundan uyandığında konuşma bozuklukları ve mide bulantısı yaşamaya başladı. Babası hemen hastaneye götürdü, ancak çocuk hayatını kaybetti.

Olayı araştıran müfettişler, Temmuz 2021'de spor salonunun güvenlik kameralarını inceledi ve babaya tutuklama kararı çıkarıldı. Bugünkü duruşmada ise spor salonunun güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

Görüntülerde, baba tarafından 6 yaşındaki çocuğun koşu bandına zorla yerleştirildiği ve ardından hız ve eğimin artırıldığı görüldü. Küçük çocuk defalarca düşmesine rağmen babası tarafından koşu bandına çıkarıldı.

Adli patolog Dr. Thomas Andrew, çocuğun ölümünü inceledikten sonra bunun bir cinayet olduğuna karar verdi. İncelemede, çocuğun kronik olarak istismara uğradığına dair kanıtlar bulundu, bunlar arasında künt darbe yaralanmaları ve iç organlarda yırtıklar yer aldı. Korkunç olay, birçok kişiyi derinden etkiledi ve kamuoyunda büyük bir infiale yol açtı.
 

DİĞER HABERLER

Filistinliler yürüyüş düzenledi
Filistinliler yürüyüş düzenledi
15 Mayıs 2024 Çarşamba
Yüzlerce kişi evsiz kaldı
Yüzlerce kişi evsiz kaldı
14 Mayıs 2024 Salı
Putin, Şoygu
Putin, Şoygu'yu görevden alıyor
13 Mayıs 2024 Pazartesi
5,2 büyüklüğünde deprem oldu
5,2 büyüklüğünde deprem oldu
11 Mayıs 2024 Cumartesi
Batı açıklarında 7 ceset
Batı açıklarında 7 ceset
11 Mayıs 2024 Cumartesi