Putin'in Eski Sevgilisi Basına İlk Kez Konuştu

Putin'in eski sevgilisi Alina Kabaeva ilk kez konuştu

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in sır gibi sakladığı sevgilisi Alina Kabaeva sessizliğini bozdu.

Putin'in eski sevgilisi Alina Kabaeva ilk kez konuştu

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in eski sevgilisi Alina Kabaeva, bu hafta düzenlenen Putin'in yemin törenine katıldı ve onu açıkça övdü.

Bu yılın başlarında Daily Star, Putin'in 2 gizli çocuğunun annesi olan Kabaeva ile ilişkisinin sona erdiğini bildirmişti. Şimdi ise Putin'in 39 yaşındaki Ekaterina Mizulina ile bir ilişkisi olduğu iddia ediliyor.

Kabaeva, genellikle kamuoyundan uzak durmasına rağmen, bu hafta nadir bir kamusal görünüm sergileyerek, Putin'in politikalarını desteklediğini belirtti. "Özel bir askeri operasyon yürütülüyor, bu kolay değil, karmaşık bir süreç ancak insanların seçimlere gelip başkanı ve onun politikalarını desteklemiş olması muazzam. Biz seçmenler olarak görüyoruz ki liderimiz yabancı ülkelere değil, kendi halkına güveniyor. Bu tüm başarılarımızın ve zaferlerimizin temelidir" dedi.

Kabaeva ayrıca, 2004 Olimpiyatları'nda ülkesi adına altın madalya kazandığı zamanları hatırlatarak, sporcuların ve savaşçıların benzer yönlerine değindi: "Bir atlet bir savaşçı gibidir. Yönetim nereye gitmenizi söylerse oraya gitmelisiniz. Eğer gitmemenizi söylerse gitmemelisiniz. Eğer koçum bir şeyin imkansız olduğunu söylerse, ister istemez o imkansızdır!" şeklinde konuştu.
 

DİĞER HABERLER

Filistinliler yürüyüş düzenledi
Filistinliler yürüyüş düzenledi
15 Mayıs 2024 Çarşamba
Yüzlerce kişi evsiz kaldı
Yüzlerce kişi evsiz kaldı
14 Mayıs 2024 Salı
Putin, Şoygu
Putin, Şoygu'yu görevden alıyor
13 Mayıs 2024 Pazartesi
5,2 büyüklüğünde deprem oldu
5,2 büyüklüğünde deprem oldu
11 Mayıs 2024 Cumartesi