Ünlü TikTok Fenomeni Öldürüldü

Ünlü TikTok fenomeni öldürüldü

Iraklı sosyal medya fenomeni Om Fahad, Bağdat'ta aracının içindeyken kimliği belirsiz kişiler tarafından vurularak öldürüldü. Irak İçişleri Bakanlığı, olayın aydınlatılması için özel bir operasyon ekibi kurdu.


Ünlü TikTok fenomeni öldürüldü

TikTok platformunda yüzbinlerce takipçisi bulunan ünlü Irakfenomen Om Fahad, dün Bağdat'ta kimliği belirsiz kişiler tarafından vurularak öldürüldü.

Fail ya da faillerin bulunması için Irak İçişleri Bakanlığı harekete geçti. Bakanlık, "Başkent Bağdat'ın Zayouna bölgesinde sosyal medyada tanınan bir kadının kimliği belirsiz kişiler tarafından öldürülmesi olayının aydınlatılması için özel bir operasyon ekibi kurdu" açıklamasını yaptı. Bakanlık, yerel medyada yer alan 'failin gözaltına alındığı' haberlerinin doğru olmadığını belirterek soruşturmanın devam ettiğini bildirdi.


Om Fahad'ın evinin önünde aracında otururken motosikletli bir saldırgan tarafından ateşli silahla öldürüldüğüne dair görgü tanıkları bulunuyor. Om Fahad, geçen yıl 'genel ahlaka' aykırı videolar paylaştığı gerekçesiyle 6 ay hapis cezasına çarptırılmıştı. Yerel basın, Om Fahad'ın başka bir sosyal medya fenomeni olan Dalia Naeem arasında gerginlik olduğunu vurguladı. Dalia Naeem, yaptığı estetik ameliyatlar nedeniyle "Iraklı Barbie" olarak tanınıyordu.

 

DİĞER HABERLER

3 İtalyan polisi uçurumdan düştü
3 İtalyan polisi uçurumdan düştü
29 Mayıs 2024 Çarşamba
Filistinliler yürüyüş düzenledi
Filistinliler yürüyüş düzenledi
15 Mayıs 2024 Çarşamba
Yüzlerce kişi evsiz kaldı
Yüzlerce kişi evsiz kaldı
14 Mayıs 2024 Salı
Putin, Şoygu
Putin, Şoygu'yu görevden alıyor
13 Mayıs 2024 Pazartesi