Adana ESOB Yönetimi ATB’yi ziyaret etti

Adana ESOB Yönetimi ATB’yi ziyaret etti

HABER MERKEZİ- Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Niyazi Göger, Başkanvekilleri Veysel Bulat, Mustafa Gökay Karakuş, Yönetim Kurulu üyeleri Saruhan Yağmur ve Mahsun Doğan ile birlikte Adana Ticaret Borsası (ATB) Yönetimine iade-i ziyarette bulunarak borsa faaliyetleri hakkında bilgi aldı.


Seçimden yeni çıktıklarını, projelerini yavaş yavaş yaşama geçirmeyi hedeflediklerini ifade eden Göger yaptığı konuşmada, “Hiçbir başarı tek başına elde edilmemiştir. Birlik yönetimdeki arkadaşlarımla birlikte esnaf arkadaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak, ekonomik düzeylerinin iyileşmesini sağlamak gibi bir misyonumuz var. Bunu sağlamaya çalışırken yaşadığımız kente olan sorumluluğumuz gereği halkımızın temel gıda alımını, ulaşım, sanat ve diğer unsurlara kolay ulaşması için çaba içerisindeyiz. Bugün başkanlığından öte gerçek anlamda abimiz gibi gördüğümüz Şahin Başkanımıza iade-i ziyarette bulunarak projelerimizle ilgili istişare etmeye geldik. ATB-ATO-ADASO ve AOSB Başkanlarımızla birlikte büyük bir sinerji yakaladık. Uyum içerisinde çalışıyoruz. Adana için esnaf için üretici için sanayici için halkımız için güzel işler yapacağımıza inancımız tamdır. Bu dönem esnafımıza sosyal tesis yapmak için Adnan Menderes Bulvarı civarında yer tahsisi yaptık. Ayrıca hizmet binası yapmak üzere E-5 üzerinde Ulaştırma Bakanlığı’na ait bir arsa için görüşmelerimiz devam etmekte. Yakında esnafımıza bir müjde olarak inşallah sunacağız. Bu anlamda bereketli topraklarıyla ülkemizin önemli tarım havzalarından birisi olan Adana’mıza teknik donanımlı modern bir tesis kazandıran Şahin Bilgiç Ağabeyimize ve yönetimini kutluyor, misafirperverlikleri hasebiyle kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi.

ATB Meclis Başkanı Osman Bağış, meclis üyesi Abdullah Kaçar, ATB Başkan Yardımcısı Sabahattin Yumuşak ve Genel Sekreter T. Gökhan Öztürk’ünde hazır bulunduğu ziyarette kent ekonomisi ve kurumlar arası iş birliği konularına değinen Bilgiç, “Adana’mızın esnaf ve sanatkarlarını bizler çok önemsiyoruz. Önümüzdeki 4 yıllık dönemde de yapacakları hizmetlerle Adana’mızı taçlandıracakları kanaatindeyim. Oda-borsa-birlik olarak hepimiz Adana’mıza güzel hizmetler yapmak için varız. Önceliğimiz her zaman üyelerimizin, üreticilerimizin, bölgemizin ve ülkemizin gelişimine katkı koymaktır. Adana Türkiye’nin örnek şehirlerinden biridir. Bu anlamda Adana’mızı güzel hizmetlerle ödüllendirmemiz lazım. AESOB Yönetimi olarak bugün bizleri şereflendirdiniz. İşbirliğimiz artarak devam edecektir.” diye konuştu.

Yapılan açıklamaların ardından Adana Ticaret Borsası kompleksi içerisinde yer alan elektronik alım satım salonu ve laboratuvarlar gezilerek borsa faaliyetleri konusunda bilgiler aktarıldı.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER