Alizade Eurovision İçin Twerk İstedi

Alizade'nin Eurovision için talebi gündemde

Azerbaycanlılar, Eurovision'da ülkeyi Alizade temsil etsin diye kampanya başlattı. Alizade'de katılmak için ''twerk yaparsam olur'' dedi.

Alizade'nin Eurovision için talebi gündemde

Son zamanların en popüler kadın rapçilerinden biri haline gelen Alizade, deli dolu dobra halleri ve güldüren açıklamalarıyla sık sık magazin gündeminde yer alıyor. Kendine has tarzı ve dile dolanan şarkılarıyla parlayan Alizade, Ezhel'le aşk dedikoduları ve Berkcan Güven'le davalık olmasıyla da dikkat çekmişti. Ayrıca, bitmek bilmeyen terk aşkıyla da adından söz ettiren rapçi, yine gündemde.

Bu yıl, Sertab Erener'in 21 yıl aradan sonra Eurovision sahnesine dönmesi, Türkiye'de büyük yankı uyandırdı. Bu gelişmenin ardından, Azerbaycanlılar sosyal medya platformu Twitter'da (X), Alizade'nin Eurovision 2025'te ülkelerini temsil etmesi için kampanya başlattı.

Durumu gören Alizade, bu kampanyaya kayıtsız kalmadı ve konuyla ilgili esprili bir açıklama yaptı. Alizade, Eurovision'a katılmak için şaka yollu bir şart koşarak, "Twerk'e izin varsa çıkarım!" dedi.

Alizade'nin bu eğlenceli ve cesur yaklaşımı, hayranları tarafından büyük ilgi gördü ve sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Bakalım, popüler rapçi Alizade Eurovision 2025'te sahne alacak mı? Bekleyip göreceğiz.
 

DİĞER HABERLER