Bahçeli’den Anneler Günü Mesajı

Bahçeli’den anneler günü mesajı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, annelerin kutsallığını vurguladığı bir mesaj paylaştı. Bahçeli, annelerin değerine dikkat çekerek, onları incitmeme ve saygı gösterme çağrısında bulundu.

Bahçeli’den anneler günü mesajı

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, fani hayatın anlamının annelerin varlığında ve vakarında saklı olduğunu ifade eden Bahçeli, annenin merhamet ve metanetin simgesi olduğunu belirtti. Her annenin özel, önemli ve övünç kaynağı olduğunu vurgulayan Bahçeli, onları üzmeme ve incitmemenin önemine işaret etti.

Bahçeli'nin mesajında şu ifadeler yer aldı: "Her anne özel, her anne önemli, her anne övünç kaynağıdır. Onları üzmeyelim, onları incitmeyelim, onlara asla yüzümüzü dönmeyelim. Bilelim ki anne hayattaki ilk ışığımız, ilk sıcaklığımız, ilk güvencemiz, ilk nefesle son nefes arasındaki güneşimiz ve güldestemizdir. Annenin kırılması ve gücenmesi alemin mahzunlaşmasıdır. Fedakarlığın burcu olan annelerimizin hayır dualarına layık olabilmek niyazıyla, hayatta olan annelerimize sağlıklı bir ömür, halen tedavi altında olanlara şifalar, vefat eden annelerimize de Cenabıallah'tan rahmetler diliyorum. En başta şehit annelerimiz olmak kaydıyla, bütün annelerimizin Anneler Günü'nü gönülden tebrik ediyor, sonsuz hürmetlerimi sunuyorum."

 

DİĞER HABERLER