Başkan Erdoğan CHP Lideri Özgür Özel ile görüşüyor

Başkan Erdoğan CHP Lideri Özgür Özel ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 18 yıl aradan sonra CHP Genel Merkezi'ni ziyaret etti. 

Başkan Erdoğan CHP Lideri Özgür Özel ile görüştü

CumhurbaşkanıRecep Tayyip Erdoğan, 18 yıl aradan sonra CHP Genel Merkezi'ni ziyaret etti. Bu önemli buluşmada Erdoğan, CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile bir araya geldi. Ziyaret vesilesiyle, Cumhurbaşkanlığı forsunu taşıyan bayrak CHP Genel Merkezi'nin önünde göndere çekildi. Erdoğan'ı burada Özgür Özel karşıladı ve ikili basın mensuplarına tokalaşarak poz verdi.

Görüşme yaklaşık 1 saat 30 dakika sürdü ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Genel Başkanı Özel'in makamında ağırlandı. Görüşmenin ardından Özel, Erdoğan'ı aracına kadar uğurladı.


Bu toplantıya, CHP İstanbul Milletvekili ve TBMM Dışişleri Komisyonu Üyesi Namık Tan ile AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş da katıldı. Erdoğan'ın beraberinde Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan, Cumhurbaşkanı Güvenlik ve Dış Politika Başdanışmanı Akif Çağatay Kılıç ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun yer aldı.

Toplantının sonucunda, iki lider arasındaki diyalogun devam edeceği mesajı verildi.Son Dakika Gelişmelerden Vaktinde Haberdar olmak istiyor musunuz? Google News'te Gazette'ye abone olun. 

ABONE OL!
 

DİĞER HABERLER

6 büyüklüğünde deprem!
6 büyüklüğünde deprem!
17 Haziran 2024 Pazartesi