Kanlı, “Sandıktan Çıkan İradeye Saygı Duyuyoruz”

Başkan Kanlı, “Sandıktan çıkan iradeye saygı duyuyoruz”

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Ankara'da gerçekleşen MHP Genel Merkezi'ndeki İl Başkanları Toplantısı sonrasında Adana'da İl Divan Kurulu ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.

Başkan Kanlı, “Sandıktan çıkan iradeye saygı duyuyoruz”

Toplantı sonrasında Başkan Kanlı, teşkilatların çalışma performanslarının değerlendirildiğini ve Türk ve Türkiye Yüzyılı hedefi kapsamında Cumhur İttifakı'nın önemine vurgu yapıldığını aktardı. Genel Başkanları Sayın Devlet Bahçeli'nin, seçim sürecinde emek veren tüm teşkilatlara, adaylara ve mensuplara teşekkür ettiğini belirtti.

Kanlı, "31 Mart seçimleri konjonktürel bir dönemde icra edildi. Ancak sandıktan çıkan iradeye sonsuz saygı duyuyoruz. Şimdi önümüze bakıyoruz; her şey gelip geçer. Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin. MHP olarak, Cumhur İttifakı olarak daha fazla çalışacak ve başaracağız." şeklinde konuştu.Toplantıda, Mahalli İdareler Seçimi'ne ilişkin raporların sunulduğu ve değerlendirmeler yapıldığı belirtildi. Kanlı, Ankara'daki toplantıda alınan kararları Adana'daki yönetim ile paylaştı ve Devlet Bahçeli'nin teşekkürlerini iletti.

 

DİĞER HABERLER

Emeklilere müjde!
Emeklilere müjde!
21 Mayıs 2024 Salı