Trabzonspor'a Başkan Genç'ten Dev Destek

Belediye Başkanı 20 milyon liralık Trabzonspor forması aldı

AK Parti'nin Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Trabzonspor Kulübüne yaklaşık 20 milyon liralık forma bağışında bulundu.

Belediye Başkanı 20 milyon liralık Trabzonspor forması aldı

Trabzonspor Kulübü, 2024-2025 sezonunda giyeceği formaları tanıttı ve 1967 TL'den satışa sundu. Formalardan ciddi gelir beklentisi olan Trabzonspor yönetimi, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi hediye forma kampanyası başlattı.

TRABZONSPOR'DAN "HEDİYE FORMA CHALLENGE" KAMPANYASI
Transfer sezonuna Anthony Nwakaeme ve Ozan Tufan ile hızlı bir giriş yapan Trabzonspor Kulübü, "Hediye Forma Challenge" kampanyası başlattı. Bu kampanya kapsamında, Trabzon'un ileri gelen isimleri forma satın alarak kulübe destek vermeye başladı. Trabzonlular kampanyaya büyük destek vererek şimdiden 50 binden fazla forma satın aldı.

BELEDİYE BAŞKANI AHMET METİN GENÇ'TEN BÜYÜK DESTEK
Trabzon Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, damga vurdu. Yemeksepeti'nin kurucusu Nevzat Aydın'ın 1967, Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan'ın 6161 forma satın aldığı kampanyada, Ahmet Metin Genç 10061 adet forma satın aldı.

YAKLAŞIK 20 MİLYON LİRALIK BAĞIŞ
Mesleği avukatlık olan Ahmet Metin Genç, bu büyük bağışla Trabzonspor'a toplam 19 milyon 789 bin 987 TL destek sağlamış oldu.
 

DİĞER HABERLER

Chery Türkiye
Chery Türkiye'de fabrika kuruyor!
18 Temmuz 2024 Perşembe