Büyükşehir, toptan ekmek satışı işi yaptıracak

Büyükşehir, toptan ekmek satışı işi yaptıracak

Adana Büyükşehir Belediyesi Ekmek Fabrikalarında ürettiği ekmek ve ekmek çeşitlerinin toptan satışı işini yaptıracak. 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu’nun ilgili maddeleri doğrultusunda yapılacak ihalenin tahmin edilen bedeli 83.462.400,00 TL olarak belirlenirken, geçici teminatın da 2.503.872 TL olarak açıklandı.

1 Aralık Çarşamba günü saat 14.00’te Adana Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda yapılacak ihalenin şartnamesi ve diğer evraklar, belediyenin işletme ve iştirakler dairesi başkanlığında mesai saatleri içerisinde görülebilecek. Dosya almak isteyenler ise 300 lira karşılığında dosya alabilecekler. İstekliler teklif mektuplarını, ihalenin yapılacağı 1 Aralık Çarşamba günü saat 12.00’ye kadar verebilecekler.

Resmi Gazete’nin dünkü sayısında yayımlanan ihaleye göre, ihaleye katılabilmek için son 6 ay içinde Ticaret veya Sanayi Odası’ndan onaylı belgelerini sunmaları gerekiyor. İhaleye katılacakların gerçek kişi olması halinde ise, ticaret veya sanayi odası ya da esnaf ve sanatkarlar odasının siciline kayıtlı olduğunu gösterir belge almaları istendi.

İhalenin, ilgili bölümü şöyle: Tüzel kişi olması halinde, tüzel kişiliğin siciline kayıtlı olduğu Ticaret veya Sanayi Odasından alınmış belge, imza sirküleri vermesi. Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza sirküleri, tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri,  istekliler adına vekaleten iştirak ediliyor ise istekli adına teklifte bulunacak kimselerin vekaletnameleri ile birlikte vekaleten iştirak edenin noter tasdikli imza sirküleri, ortak girişim olması halinde ihale şartnamesindeki örneğine uygun noter tasdikli ortak girişim beyannamesi ile ortaklarca imzalanan ortaklık sözleşmesi (Pilot Firmanın en çok hisseye sahip olması zorunludur.


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER