Cadde ve Bulvarlarda bitümlü sıcak karışım kaplama işi yaptırılacaktır

Cadde ve Bulvarlarda bitümlü sıcak karışım kaplama işi yaptırılacaktır

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr internet sitesinde yayımlanan ilana göre; Adana Büyükşehir Başkanlığı’nca Cadde ve Bulvarlarda bitümlü sıcak karışım kaplama işi yaptırılacaktır.


Tüzel kişi olması halinde, teklif mektubunu imzalayanın noter tasdikli imza beyannamesi. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır. EKAP’a kayıtlı olmayan yabancı istekliler tarafından ise, ilgili ülke mevzuatı dikkate alınarak, belirtilen hususlara ilişkin gerekli belgeler sunulur.

Cadde ve Bulvarlarda bitümlü sıcak karışım kaplama işi yaptırılacaktır - ILN01662275 - https://www.ilan.gov.tr/ilan/1020082/ihale-duyurulari-yapim-isi-ve-insaat-ihaleleri-cadde-ve-bulvarlarda-bitumlu-sicak-karisim-kaplama-isi-yaptirilacaktirA

Kaynak: https://www.ilan.gov.tr 

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER