CHP Genel Başkanı Özgür Özel Eskişehir'de

CHP Genel Başkanı Özgür Özel Eskişehir'de

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, parti merkezi önünde toplanan vatandaşlara hitap ederek, Eskişehir'deki hizmetlerin bir devamı olarak, CHP'nin belediyecilik anlayışını Türkiye geneline yayacaklarını ve bu başarılı uygulamaların genel iktidar için CHP'ye olan ilgiyi artıracağını belirtti. 

CHP Genel Başkanı Özgür Özel Eskişehir'de

Özel, önceki dönem Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'in hizmetlerini ve Ayşe Ünlüce'ye bayrağı devretmesini de vurguladı.


Partisinin üye kampanyasına da değinen Özel, üye kayıtlarının arttığını ve gençlerin büyük ilgi gösterdiğini aktardı. Yerel yönetimlerdeki eğitim ve denetim çalışmalarının hızla devam ettiğini belirtti ve CHP'li belediyelerin hizmetlerini örnek gösterdi.

Önümüzdeki dönemde hizmetlerin tüm belediyelerde ortaklaşacağını ve CHP'nin belediyecilik anlayışının kanıtlanacağını ifade eden Özel, bunun genel iktidar için de bir referans olacağını dile getirdi. Ayrıca, öğretmen atamaları konusunda yaşanan mülakat tartışmalarına da değinerek, öğretmen adaylarıyla dayanışma içinde olduklarını ve emeklilere destek olacaklarını belirtti.

 

DİĞER HABERLER

3.9 büyüklüğünde deprem!
3.9 büyüklüğünde deprem!
19 Mayıs 2024 Pazar