Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Özel'den Hediye

CHP liderinin Erdoğan'a hediyesi dikkat çekti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in 1 saat 35 dakika sürdü.

CHP liderinin Erdoğan'a hediyesi dikkat çekti

CHP içinden gelen bilgilere göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yapılan görüşme olumlu bir atmosferde geçti ve iki taraf arasında yapıcı bir diyalog gerçekleşti. Ayrıca, Erdoğan'ın CHP Genel Merkezi'ne iade-i ziyaret gerçekleştireceği belirtildi. Görüşme sırasında CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in, Erdoğan'a "Cumhuriyet Ateşi" isimli bir obje ve Manisa'daki Uluslararası Mesir Macunu Festivali'nden getirdiği mesir macunu hediye ettiği kaydedildi.

Görüşme sonrasında her iki parti kanadından da resmi bir açıklama yapılmazken, CHP kaynaklarından gelen kulis bilgilerine göre, görüşmenin son derece olumlu ve verimli geçtiği, gündemin detaylı bir şekilde ele alındığı ifade edildi.

Özel'in, görüşmede oturma düzenini doğru bulmadığını ve bunun telafisi için adımlar atılması gerektiğini ilettiği belirtildi. Bunun üzerine Erdoğan'ın, en kısa sürede CHP Genel Merkezi'ne iade-i ziyaret gerçekleştirmeyi planladığı ifade edildi. CHP kaynakları, Özel'in de bu teklife memnuniyetle karşıladığını belirtti.

Öte yandan, Özel'in Erdoğan'a "Cumhuriyet Ateşi" isimli objeyi hediye etmesinin yanı sıra, Uluslararası Mesir Macunu Festivali'nden getirdiği mesir macununu da hediye ettiği bilgisi verildi. Erdoğan ise Özel'e fincan takımı, çay ve bal hediye ettiği belirtildi.
 

DİĞER HABERLER

Polis aracında cinsel ilişki!
Polis aracında cinsel ilişki!
30 Mayıs 2024 Perşembe
Resmi Gazete
Resmi Gazete'de bugün (30.05.2024)
30 Mayıs 2024 Perşembe
EFES-2024 Tatbikatı: Nefes kesti
EFES-2024 Tatbikatı: Nefes kesti
29 Mayıs 2024 Çarşamba
Vahşet! Baba 3 çocuğunu öldürdü
Vahşet! Baba 3 çocuğunu öldürdü
29 Mayıs 2024 Çarşamba