Erdoğan, "Cumhur İttifakı'nda Hiçbir Problem Yok"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Cumhur İttifakı'nda hiçbir problem yok"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile aralarında sorun olduğu iddialarını net bir dille yalanladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Cumhur İttifakı'nda hiçbir problem yok"

 Erdoğan, "Son günlerde sanki Cumhur İttifakı içinde bir problem varmış gibi algı oluşturuluyor. Cumhur İttifakı'nda hiçbir sorun yok. Sayın Bahçeli ile görüşmede de bunu bir kez daha teyit ettik" ifadelerini kullandı.

Cumhur İttifakı'nda Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli arasında sorun olduğu iddiaları gündeme gelirken, tartışmalara ilişkin net yanıt geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın parti kurmaylarıyla yaptığı istişare toplantılarında Bahçeli arasında sorun olmadığını söylediği öğrenildi.

“CUMHUR İTTİFAKI'NDA HİÇBİR SORUN YOK”

Türkiye gazetesinde yer alan habere göre Erdoğan'ın, "Son günlerde sanki Cumhur İttifakı içinde bir problem varmış gibi algı oluşturuluyor. Cumhur İttifakı'nda hiçbir sorun yok. Sayın Bahçeli ile görüşmede de bunu bir kez daha teyit ettik" dediği ifade edildi.

"CUMHUR İTTİFAKI SONUNA KADAR VAR OLACAK"

MHP lideri Bahçeli'nin sosyal medya hesabından yayınladığı ve arka planda Ferdi Tayfur'un şarkısının çaldığı video ise "Cumhur İttifakı'nda çatlak" şeklinde yorumlanmıştı. Ancak Bahçeli, geçtiğimiz hafta partisinin grup toplantısında bu iddiaları yalanlayarak, "Cumhur İttifakı'nın sonlanmasına ümit bağlayanlara kötü bir haberim var. Cumhur İttifakı sonuna kadar var olacak" demişti.

 

DİĞER HABERLER

3.9 büyüklüğünde deprem!
3.9 büyüklüğünde deprem!
19 Mayıs 2024 Pazar