Müge Anlı'ya Demet Özdemir Konuk Oldu

Demet Özdemir, Müge Anlı'ya çıktı!

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, Müge Anlı'nın programına katıldı. Programı yakından takip ettiğini söyleyen Özdemir, ihtiyaç sahipleri için 4 tekerlekli sandalye bağışladı.

Demet Özdemir, Müge Anlı'ya çıktı!

Magazin dünyasında sık sık gündem olan Demet Özdemir, bugün ATV ekranlarında yayınlanan "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programının konuğu oldu. Başarılı oyuncu, yaptığı anlamlı bağışla büyük beğeni topladı.

"NEYE İHTİYACINIZ OLURSA HER ZAMAN BURADAYIM"
Müge Anlı'nın programını yakından takip eden Demet Özdemir, başlatılan iyilik hareketine destek olmak amacıyla kanala 4 adet tekerlekli sandalye getirdi. Anlı'nın isteği üzerine yayına çıkan oyuncu, "Ben sizleri çok seviyorum. Böyle güzel bir iyilik hareketine benim de dahil olmam çok güzel. Umarım kat be kat artar. Gerçekten müthiş birisiniz, çok güzel iyilikler yapıyorsunuz. Her zaman da yanınızda olmak dileğim. Ne zaman ve neye ihtiyacınız olursa buradayım" dedi.

Programdaki konulara hakim olduğunu belirten güzel oyuncu, "Gerçekten her şeye hakimim. Bana sorular sorabilirsiniz, test yapabilirsiniz" ifadelerini kullandı. Müge Anlı ise oyuncunun bu anlamlı desteği için, "Allah hayrını kabul etsin. İyi ki varsın," diyerek teşekkür etti.


Son Dakika Gelişmelerden Vaktinde Haberdar olmak istiyor musunuz? Google News'te Gazette'ye abone olun. 

 

DİĞER HABERLER

6 büyüklüğünde deprem!
6 büyüklüğünde deprem!
17 Haziran 2024 Pazartesi