DHMİ Muğla Milas-Bodrum Havalimanı taksi hizmetleri kiralama ihalesi

DHMİ Muğla Milas-Bodrum Havalimanı taksi hizmetleri kiralama ihalesi

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr internet sitesinde yayımlanan ilana göre;

Muğla Milas-Bodrum Havalimanı taksi hizmetleri, en fazla 4 yaşında en az 120 araç ile hizmet verilmesi kaydıyla her bir araçtan KDV dahil 1.500.-TL/Araç/Ay kira bedeli üzerinden açık ihale usulü ile ihale edilerek 1 yıllığına kiraya verilecek.
Söz konusu hizmete ait ihale şartnamesi, şartname eki taahhütname ve sözleşme taslağını DHMİ Genel Müdürlüğü Pazarlama ve Ticaret Dairesi Başkanlığından veya Muğla Milas-Bodrum Havalimanı Başmüdürlüğünden KDV dâhil 250 TL karşılığında temin edilebilir. İhaleye katılmak isteyenler 1.000.000 TL geçici teminat verecekler. İhale 4 Kasım 2021 günü saat 14.30’da DHMİ Muğla Milas Bodrum Havalimanı Başmüdürlüğünde yapılacak.

DHMİ Muğla Milas-Bodrum Havalimanı taksi hizmetleri kiralama ihalesi - ILN01475321 - https://www.ilan.gov.tr/ilan/871496/emlak/is-yeri-ve-ticari-isletme/dhmi-mugla-milas-bodrum-havalimani-taksi-hizmetleri-kiralama-ihalesi

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER