Dr. Ramazanoğlu’ndan bayram mesajı

Dr. Ramazanoğlu’ndan bayram mesajı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu Üyesi Dr. Sema Ramazanoğlu, yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Dr. Ramazanoğlu, “Milletimizin ve tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlarım” dedi.

PANDEMİ UYARISI

Aynı zamanda tıp doktoru da olan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu Üyesi Dr. Sema Ramazanoğlu, vatandaşları, aşı ve pandemi konusunda da uyarılarda bulundu. İdrak edeceğimiz bu Kurban Bayramı’nın, sarılmadan, tokalaşmadan uzak son bayram olması için, tüm vatandaşlarımızın pandemi tedbirlerine sıkı sıkıya uyması çağrısında bulunan Dr. Sema Ramazanoğlu, “Bayramlarımızı eskisi gibi kutlamak istiyorsak, temizlik, sosyal mesafe ve maske kuralına mutlaka uyalım” dedi.

Dini ve milli günlerin, milletimiz için çok özel, çok anlamlı günler olduğuna dikkat çeken Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu Üyesi Dr. Sema Ramazanoğlu, bir Kurban Bayramı’nı daha idrak etmenin huzur ve mutluluğunu yaşadığımızı kaydetti. Dr. Ramazanoğlu,  “Millet olarak bizler bu coşku ve heyecanı yaşarken, birliğimizi, dirliğimizi ve huzurumuzu bozmak isteyen iç ve dış şer odakları dün olduğu gibi bugün de boş durmuyorlar, yarın da durmayacaklar. Tarihten bu yana olduğu gibi güzel vatanımıza göz diken hain emellerin kirli elleri hep üzerimizde oldu. Ancak bizler de bunlara karşı çok uyanık olmak zorundayız” diye konuştu.

HEVESLERİ KURSAKLARINDA KALACAK

Dr. Ramazanoğlu, bu yıl Kurban Bayramı’nın, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliklerine denk geldiğine de dikkat çektiği açıklamasında, milletimizin iç ve dış mihraklara karşı, yurdun dört bir yanından net mesajlar verdiğini vurguladı.

Dr. Ramazanoğlu, şöyle devam etti:

“Nasıl ki daha dün, hain FETÖ terör örgütünün kanlı darbe girişimine milletimiz, tankların üstüne çıkarak, ölüm kusan silahların önünde göğsünü siper edip, heveslerini kursaklarında bıraktıysa, vatanı, milleti uğruna bundan sonra da aynı davranışı sergilemekten asla kaçınmayacaktır. Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, AK Parti ve Cumhur İttifakı, ülkemizin, milletimizin dirlik, birlik ve bekası için gecesini gündüzüne katarak çalışmaktadır. Hiçbir güç, bizi Güçlü Türkiye hedefinden uzaklaştıramayacaktır. İşte, hain FETÖ terör örgütünün kanlı darbe girişiminin 5. yıldönümünde, milletimiz genciyle yaşlısıyla birlik ve beraberliğini bir kez daha göstermiş, vatanının, milletinin bağımsızlığına göz diken, milli iradeyi yok saymaya kalkan her türlü şer odaklarına açıkça ‘biz buradayız’ demiştir.

Milletimizin feraseti her şeyin üstündedir. Bu duygu ve düşüncelerle, başta milletimizin olmak üzere tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutlar, saygılar sunarım”

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER