Esra Ezmeci'de Karımı Başka Erkekle İzledim İtirafı

Esra Ezmeci'de itiraf: Karımı başka erkekle yatırdım

Esra Ezmeci'nin Beyaz TV'de yayınlanan 'Yeni Baştan' programı konukları ve işlediği konularla sık sık gündeme geliyor.

Esra Ezmeci'de itiraf: Karımı başka erkekle yatırdım

Hafta içi her gün Beyaz TV'de ekrana gelen "Esra Ezmeci İle Yeni Baştan" programında yer alan itiraflar, sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. Bu defa Yusuf Bey'in eşiyle ilgili anlattıkları izleyicileri şoke etti.

KARIM SOĞUK DAVRANDI
Eşiyle uzun süredir arasında bir soğukluk olduğunu söyleyen Yusuf Bey, bu soğukluk nedeniyle müstehcen içerikler izlemeye başladığını ve karısının cinsel olarak hasta olduğunu dile getirdi.

SAPIK HOCA DETAYI
Yusuf Bey, karısıyla arasındaki bu soğukluğu gidermek için bir hocaya bile gittiğini anlattı. Muska hocasının kendisine, üzerinde büyü olduğunu ve "senin gözünün önünde eşin başka biriyle birlikte olursa büyü geçer" dediğini söyledi. Esra Ezmeci bu sözler karşısında şaşkınlığını gizleyemeyerek, "Tövbe estağfurullah. Bir dakika. Hoca sana senin gözünün önünde eşin başka biriyle birlikte olursa bu büyü geçer mi dedi? Açık açık böyle söyledi mi?" diye sordu. Yusuf Bey, "Evet, tam olarak böyle söyledi. Ben meğersem bir çetenin içerisindeymişim. Hoca filan değilmiş o adam" diye yanıt verdi.

KARIM BENİ ALDATTI
Yusuf Bey, karısının onu aldattığına dair şüpheler duyduğunu ve sahte hocanın söylediklerini eşine söyleyerek ona bir oyun yapmaya karar verdiğini anlattı. Eşine, "Sen başkasıyla ilişkiye girersen bizim ilişkimiz düzelir" dediğini belirtti. Bu sözler karşısında eşinin ona kızmadığını dile getiren Yusuf Bey, "Geldi birisi çağırdık..." deyince Esra Ezmeci, "Bir dakika dur. Olur mu? Karın buna ne dedi?" diye sordu.

KARIMA ERKEK TUTUP İZLEDİM
Yusuf Bey, "İnternetten birini bulduk ve telefonla çağırdık. O kişi evimize geldi. Yatak odasına girdi. Olay yaşandı," dedi. Esra Ezmeci, "Ne yaşandı ya?" diye sorunca Yusuf Bey, "Birlikte oldu," diye yanıt verdi. Ezmeci, "Senin önünde mi? Tövbe estağfurullah," diyerek şaşkınlığını dile getirdi.

ESRA EZMECİ ŞOK GEÇİRDİ
Ezmeci, "Bu normalleşmiş bir şey değil. Bir kadın, bir erkek bunu nasıl kabul eder. Çok şaşırdım ben. Bunlar hayal olabilir mi? Hayal olsun. Ben şoka girdim," diye konuştu.

Yusuf Bey'in anlattıkları, Esra Ezmeci ve izleyiciler üzerinde büyük bir etki yarattı. Programda yaşanan bu şok edici anlar, sosyal medyada geniş yankı buldu.
 

DİĞER HABERLER