Esra Ezmeci'de Yasak Aşk İle Yüzleşme

Esra Ezmeci'de itiraf: Yasak aşkım defalarca aldattı

Yasak aşk yaşadığı kadının eşi tarafından yüzüne kezzap atılan Murat Bey, çocuğunu göremediği gerekçesiyle Esra Ezmeci ile Yeni Baştan programına çıkarak yardım istedi.

Esra Ezmeci'de itiraf: Yasak aşkım defalarca aldattı

Beyaz TV'de yayınlanan "Esra Ezmeci ile Yeni Baştan" programında Murat Bey, evli bir kadınla yaşadığı yasak aşkın trajik sonuçlarını anlattı. Yasak aşkının eşi tarafından yüzüne kezzap atılan ve gözlerini kaybeden Murat Bey, olayın ardından canlı yayında kendisini aldattığını iddia ettiği kadınla yüzleşti.

"YASAK AŞKIMIN KOCASI BANA PUSU KURUP YÜZÜME KEZZAP ATTI"
Murat Bey, yasak aşkından doğan çocuğuna kavuşmak için programa katıldı ve ilişkisini detaylandırdı. 19 yaşındayken internet üzerinden tanıştığı, kendisinden 12 yaş büyük evli kadınla ilişkisini anlatan Murat Bey, kadının başka erkeklerle de ilişkisi olduğunu öğrenince tartışmalar yaşandığını, bu olayın kadının eşi tarafından fark edilip şiddetle sonuçlandığını ve 1,5 yıl sonra İstanbul'da kendisine kezzap saldırısı yapıldığını belirtti.

HÜLYA HANIM: "O KÖR OLUNCA ÇOCUK GİBİ BAKTIM"
Murat Bey'in imam nikahlı eşi Hülya Hanım, iddiaları yalanlayarak canlı yayına bağlandı. Hülya Hanım, Murat Bey'in kendi yuvasını dağıttığını ve kör olmasından dolayı vicdanen yanında olduğunu, ancak Murat Bey'in kendisini de başka erkeklerle aldattığını ve çocuğunu göstermediğini söyledi. Ayrıca, eski eşinin cezaevinden çıktıktan sonra tehditlerde bulunduğunu ve yaşanan şiddet olaylarını anlattı.


Son Dakika Gelişmelerden Vaktinde Haberdar olmak istiyor musunuz? Google News'te Gazette'ye abone olun. 

 

DİĞER HABERLER

Justin Timberlake tutuklandı
Justin Timberlake tutuklandı
19 Haziran 2024 Çarşamba
3,2 büyüklüğünde deprem korkuttu
3,2 büyüklüğünde deprem korkuttu
19 Haziran 2024 Çarşamba
Milli maç heyecanı sokaklarda
Milli maç heyecanı sokaklarda
18 Haziran 2024 Salı
ABD
ABD'de evsiz sayısı arttı
18 Haziran 2024 Salı