Hacettepe Üniversitesinden Lisansüstü Programlara Öğrenci Alım İlanı

Hacettepe Üniversitesinden Lisansüstü Programlara Öğrenci Alım İlanı

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr internet sitesinde yayımlanan ilana göre; Hacettepe Üniversitesi Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi, Bilişim, Eğitim Bilimleri, Fen Bilimleri, Güzel Sanatlar, Nüfus Etütleri, Sağlık Bilimleri, Sosyal Bilimler ve Türkiyat Araştırmaları Enstitülerine, 2022 - 2023 Eğitim - Öğretim Yılı Güz Döneminde sınavla ve yatay geçişle, Türkiye Cumhuriyeti Uyruklu ve Uluslararası Uyruklu Tezli/Tezsiz Yüksek Lisans Programlarına, Sanatta Yeterlik/Doktora öğrencileri alınacak.  

Adayların ilgili Enstitülere 16 Mayıs - 24 Haziran 2022 tarihleri arasında başvurmaları gerekmektedir. Enstitülerin öğrenci kontenjanları ve koşulları, Enstitülerin web adreslerinde duyurulmuştur.

Hacettepe Üniversitesinden Lisansüstü Programlara Öğrenci Alım İlanı - ILN01621685 - https://www.ilan.gov.tr/ilan/984210/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari-yuksek-ogretim-ve-egitim-ilanlari-hacettepe-universitesi-yeterlilik-doktora-ogrencileri-alim-ilani

Kaynak: https://www.ilan.gov.tr

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER