İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörlüğünden 111 Öğretim Üyesi alım ilanı

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörlüğünden 111 Öğretim Üyesi alım ilanı

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr internet sitesinde yayımlanan ilana göre; İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü, Üniversitenin Fakülte, Enstitü ve Yüksekokullarına, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddeleri ve İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Akademik Yükseltilme ve Atama Kriterleri uyarınca 111 Profesör, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi istihdam edecek.


Akademik kadrolar için başvurular 24 Mayıs 2022 tarihinde sona erecektir. Profesör ve Doçent kadrolarına başvurular Rektörlük Personel Daire Başkanlığına, Dr. Öğretim Üyesi kadrolarına başvurular ilgili birim Dekanlık/Müdürlüklerine yapılacak.

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörlüğünden 111 Öğretim Üyesi alım ilanı - YOK844926 - https://www.ilan.gov.tr/ilan/981073/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari-akademik-personel-alimlari-istanbul-universitesi-cerrahpasa-rektorlugunden-111-ogretim-uyesi-alim-ilani

Kaynak: https://www.ilan.gov.tr 

 

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER