Kenan Doğulu'nun Partisine Polis Baskını

Kenan Doğulu'nun evine polis baskını

Kenan Doğulu, dün akşam 50. doğum gününü özel bir parti ile kutladı. Ancak evine gürültü nedeni ile polis baskını düzenlendi.

Kenan Doğulu'nun evine polis baskını

Kenan Doğulu'nun evinde düzenlenen 50. yaş doğum günü partisi, birçok ünlü ismin katılımıyla renkli görüntülere sahne oldu. Renkli dekorasyonun dikkat çektiği partide, Doğulu, gitar şeklinde beyaz bir pasta keserken, eşi Beren Saat ile dans etti.

Gecede, Aşk-ı Memnu dizisinin oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem ve Beren Saat de bir araya geldi. Partinin yüksek ses yaratabileceği düşüncesiyle Doğulu, komşularına önceden bir mektup göndererek durumu açıklayıp özür diledi.

Sosyal medyada yer alan habere göre, Kenan Doğulu'nun özür mektubuna rağmen komşular, gece yarısı gelen yüksek sesten rahatsız oldu. Mektubunda, "Her sene 31 Mayıs'ta verdiğimiz geçici rahatsızlık için önceden özür diliyorum. Bu cuma evde, bahçede, eş, dost ve ailemle 50. doğum günümü kutlayacağız. Normalden daha kalabalık olacağımız için konuşma ve müzik gürültüsü daha fazla olacaktır. Bir gecelik sabır ve anlayışınızı rica ediyorum," ifadelerine yer vermişti.

Site sakinlerinin şikayeti üzerine polis çağrıldı ve Acarkent'teki partiye müdahale edildi. Partiye katılanlar arasında Yılmaz Erdoğan da vardı. Doğulu'nun, Yılmaz Erdoğan'a "Yılmaz hocam, çok sevişmenin zararı var mı? Sen bilirsin" diye sorduğu anlar, konukların kameralarına yansıdı.
 

DİĞER HABERLER

Justin Timberlake tutuklandı
Justin Timberlake tutuklandı
19 Haziran 2024 Çarşamba
3,2 büyüklüğünde deprem korkuttu
3,2 büyüklüğünde deprem korkuttu
19 Haziran 2024 Çarşamba
Milli maç heyecanı sokaklarda
Milli maç heyecanı sokaklarda
18 Haziran 2024 Salı
ABD
ABD'de evsiz sayısı arttı
18 Haziran 2024 Salı