MHP Lideri Bahçeli'nin Spor Paylaşımına İlk Açıklama

MHP lideri Bahçeli'nin paylaşımına Semih Yalçın'dan açıklama

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin yürüyüş yaptığı video, MHP'nin sosyal medya hesabından Ferdi Tayfur'un "Söyleten Sensin" şarkısı eşliğinde paylaşılmıştı.

MHP lideri Bahçeli'nin paylaşımına Semih Yalçın'dan açıklama

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, sağlık sorunları nedeniyle Meclis'teki 23 Nisan törenlerine ve resepsiyona katılamaması üzerine MHP'nin sosyal medya hesabından paylaşılan bir video, kamuoyunda çeşitli yorumlara neden olmuştu.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, "Dün sabah bir haber geçti, 'Sayın Devlet Bahçeli ameliyat oldu, bu yüzden 23 Nisan gösterilerine katılmadı' diye. Ben kendisiyle konuşmadım henüz ama büyük bir ihtimalle bunun için yapılmış bir video. Videodaki şeyler, Cumhur İttifakı'na değil, arkadaşlar yanlış yorumluyor. Öyle bir şey yok. Ferdi Tayfur'u sever başkanımız. Bir de yürüyüşe çıkıyor, doktor tavsiyesiyle oradan bir enstantane yayınlamışlar. Mesele bundan ibaret." dedi.

ŞARKI SÖZLERİNE DİKKAT ÇEKTİ
Semih Yalçın klibin şarkı sözlerine de dikkat çekerek şu ifadeleri kullandı:

"Oradaki şarkı sözlerini mesela başka bir şekilde düşünelim, şarkı sözlerini Cumhur İttifakı'na yorumlayacaklarına, bizden giden Meral Akşener'e ve o ekibe yorumlaması daha doğru olmaz mı? Kongreleri geliyor cumartesi, onlara da yorumlanabilir. Yani alternatif olarak söylüyorum."

"DEM PARTİ İLE İLGİSİ YOK"
Yalçın son olarak klibin "DEM Parti toplantılarında Türk Bayraklarının indirilmesine yönelik bir tavır" olabileceği yorumlarına da set çekerek "Evet, o işe çok tavırlıyız; o işi görüp de susanlara da tavırlıyız. Ama video ile ilgisi yok." ifadelerini kullandı.
 

DİĞER HABERLER

Polis aracında cinsel ilişki!
Polis aracında cinsel ilişki!
30 Mayıs 2024 Perşembe
Resmi Gazete
Resmi Gazete'de bugün (30.05.2024)
30 Mayıs 2024 Perşembe
EFES-2024 Tatbikatı: Nefes kesti
EFES-2024 Tatbikatı: Nefes kesti
29 Mayıs 2024 Çarşamba
Vahşet! Baba 3 çocuğunu öldürdü
Vahşet! Baba 3 çocuğunu öldürdü
29 Mayıs 2024 Çarşamba