Müge Anlı'da Dehşete Düşüren Olay: Üvey Baba Tacizi

Müge Anlı'da dehşete düşüren olay! Yıllarca kızlarına tecavüz etmiş!

Müge Anlı'nın programında şoke eden olay gün yüzüne çıktı. İki kız kardeş, üvey babaları tarafından yıllarca şiddet gördüklerini ve tecavüze uğradıklarını anlattı. 

Müge Anlı'da dehşete düşüren olay! Yıllarca kızlarına tecavüz etmiş!

Figen Tülay Bayındır ve arkadaşı Bahar Demir, 17 Mayıs akşamı Figen Tülay'ın annesi Fitnat ve sevgilisi Selahattin'i ilaçla uyutup, Bahar'ın kardeşi Gizem'i de darbedip kayıplara karıştı. Selahattin, kızların evdeki 65 bin lirayı da aldığını belirtti. Bahar ve Gizem'in komşularının kızı olduğu, anneleri vefat edince de Fitnat ve Selahattin tarafından bakımlarının üstlenildiği öğrenildi. Figen ve Bahar adlı kardeşler, kayıplarının 15. gününde bulundu. Kayıp kızlar, üvey babalarının kendilerine küçük yaşlarından beri tecavüz ettiğini, satırla saldırdığını, dövdüğünü söyledi. Kızlar, gözyaşları içinde "Selahattin bize 'Dördünüz de benim karım olacaksınız' diyordu. Bizi korkutup tecavüz ediyordu." dedi.MÜGE ANLI YETKİLİLERE ÇAĞRIDA BULUNDU

Müge Anlı
, kızların yaşadığı bu dehşet verici durumu ve polise şikayet etmelerine rağmen çözüm bulunamadığını dile getirdi ve yetkililere çağrıda bulundu. Kızların güvenli bir ortama alınması ve gereken cezaların uygulanması gerektiğini vurguladı. Müge Anlı, elindeki görüntülerle olayın peşini bırakmayacağını ifade ederek, “Senin bu kızlara neler yaptığına dair bütün videoların elimde. Ahlaksız. Sen nasıl hem bu kızları istismar edip hem de stüdyoma gelip arıyorsun. Bütün görüntülerin elimde.” dedi.
ÜVEY BABA İDDİALARI REDDETTİ


Selahattin isimli üvey baba, hakkındaki iddiaları ısrarla reddetti.

Selahattin, kızların kendisine uyku hapı verip tecavüze uğradığını savundu. Kızların annesinin de durumdan haberdar olduğu öğrenildi.

Kızlardan Bahar'ın büyük ablası Gizem'in de Selahattin ile ilişkisi olduğu ortaya çıktı. Bahar, ablası zihinsel engelli olan Gizem'in Selahattin ile kendi rızası ile birlikte olduğunu söyledi.

Tülay'ın annesi Fitnat'ın da her şeyi bildiği ortaya çıktı. Fitnat, "Gidecek yerim yoktu." diyerek kendisini savundu. Anlı'nın 2. Palu Ailesi olarak nitelendirdiği olayla ilgili savcılık harekete geçti.


Son Dakika Gelişmelerden Vaktinde Haberdar olmak istiyor musunuz? Google News'te Gazette'ye abone olun. 

ABONE OL!

 

DİĞER HABERLER

Okullarda karne heyecanı
Okullarda karne heyecanı
14 Haziran 2024 Cuma
Kuzen evlilikleri yasaklandı
Kuzen evlilikleri yasaklandı
13 Haziran 2024 Perşembe
20 bin öğretmen ataması ne zaman?
20 bin öğretmen ataması ne zaman?
13 Haziran 2024 Perşembe
Tesla
Tesla'dan Avrupa'da zam sinyali
13 Haziran 2024 Perşembe
Hakan Fidan
Hakan Fidan'dan diplomasi trafiği
13 Haziran 2024 Perşembe
Serdar Ortaç
Serdar Ortaç'tan borç açıklaması
13 Haziran 2024 Perşembe