Müge Anlı'da Kayıp Adamı Kıyma Yaptıklarını Açıkladı

Müge Anlı'da 'kaybolan adamı kıyma yaptık' itirafı

Müge Anlı'ya kayıp eşi Güllü Çolak'ı aramak için başvuran Mehmet'in itirafı gündem oldu.

Müge Anlı'da 'kaybolan adamı kıyma yaptık' itirafı

Kahramanmaraş'ta kaybolan 33 yaşındaki Güllü Çolak'tan iki aydır haber alamayan ve kendisini Güllü'nün eşi olarak tanıtan Mehmet, Müge Anlı'ya başvurdu. Ancak yapılan araştırmalar sonucunda Mehmet ile Güllü'nün resmi olarak evli olmadıkları ortaya çıktı.

Müge Anlı, Güllü'nün neden nikah kıymadığını sorduğunda, Güllü'nün aslında başkasıyla evli olduğu açıklandı. Anlı, "Güllü'yü ararken bir sürü şeyler ortaya çıktı. Güllü'nün kimden kaç tane çocuğu var ben anlamadım. Güllü'nün bugün senden önceki eşi de buraya geldi, Murat Bey. Aslında Murat hem Güllü'ye hem de sana kızgın. Sen de onun karısını kaçırmışsın. Bir de Ahmet var. Ahmet de Güllü Hanım'ın yeğeni" dedi.

Güllü'nün para karşılığı birliktelikler yaşadığını iddia eden kişi, geçmişte bir cinayet işlendiğini öne sürdü.

Mehmet, iddia hakkında, "Ben 2011 yılında birini öldürdüklerini duydum. Telefonda boşluğuna gelip söyledi. Et makinesiyle çektiğini söyledi. Kim olduğunu bilmiyorum. Benim bildiğim o. Bana bir şey anlatmadı. Dengesiz olduğu için sormam" dedi.

Cinayeti halasının işlediğini söyleyen akraba, adamın tüm kemik ve etlerinin kıyma makinesinden geçirilip lavabodan akıtıldığını iddia etti. Adamın kim olduğu hakkında detaylı bilgiye sahip olmadığını belirten akraba, bu adamın Güllü'nün başka bir ilişkiden doğan ve ilk kocası Murat'ın üzerine kaydedilen kızlarından birinin babası olduğunu düşündüğünü ifade etti.
 

DİĞER HABERLER

Fil, ABD
Fil, ABD'li turisti öldürdü
22 Haziran 2024 Cumartesi
EGM Öğretim Elemanı alacak
EGM Öğretim Elemanı alacak
22 Haziran 2024 Cumartesi
Memur maaş zammı belli oldu
Memur maaş zammı belli oldu
21 Haziran 2024 Cuma
Seyhan Nehri
Seyhan Nehri'ni yosun bastı
21 Haziran 2024 Cuma